Finał "Twoje 5 Minut! 2"

Finał "Twoje 5 Minut! 2". Zwycięzcy na kasę z wygranej będą musieli zapracować

Źródło zdjęć: © Friz, Twoje 5 Minut, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,27.03.2023 10:45

Za nami ostatni, dziesiąty odcinek programu "Twoje 5 Minut! 2". Friz zaskoczył fanów serii i w finale poznaliśmy dwójkę zwycięzców. Co tak naprawdę wygrali uczestnicy? Wychodzi na to, że na kasę z wygranej będą musieli jeszcze zapracować. Tu znajdziecie też podsumowanie drugiej edycji "Twoje 5 Minut! 2".

Druga edycja programu rozrywkowego "Twoje 5 Minut!" właśnie się zakończyła. To format wymyślony przez influencera Karola "Friza" Wiśniewskiego, w którym uczestnicy w przeróżnych zadaniach walczą ze sobą o 100 tys. złotych w kontraktach reklamowych oraz o współpracę z Genzie czy Ekipą.

Po kilku tygodniach poznaliśmy zwycięzców programu i w zasadzie odbyło się to bez większych zaskoczeń, bo plotki krążące od tygodnia tylko się potwierdziły. Co tak naprawdę wygrali uczestnicy?

Finał "Twoje 5 Minut! 2" - kto wygrał?

Po dziesięciu odcinkach drugiej edycji "Twoje 5 Minut!" w końcu poznaliśmy nowych pełnoprawnych influencerów, którzy dołączą do domu Genzie i będą współpracowali z Ekipą. W finale oczywiście nie mogło zabraknąć zaskoczeń. "Twoje 5 Minut! 2" wygrała Julita Różalska i… Oliwier Kałużny, który tak naprawdę nie odpadł z ósmego odcinka programu. Tak, Friz nas wszystkich nabrał, a teraz prosi, by osoby, które go przez tę decyzję odfollowały, wróciły na jego sociale…

Kolejnym zaskoczeniem było to, że w zasadzie wszyscy finaliści wygrali i nie chodzi tu tylko o kwestię zasięgów, którą poruszaliśmy jakiś czas temu. Pola Sieczko, Aleksander Kępka, Dominik Kwolczak, Michał Popiołek i Maja Firek również znajdą się w domu Genzie. Pozostaje tylko pytanie, co Friz zrobi tak wielką liczbą influencerów?

Kto wie, może wrzuci ich na support w trakcie koncertów Genzie? Przypominam o teledysku, o którym informowali internauci w zeszłym tygodniu, gdy pojawiły się plotki na temat tego, kto wygra "Twoje 5 Minut! 2".

OTO ZWYCIĘZCY TWOJE 5 MINUT 2! (T5M2 ODC 10)

Co wygrali uczestnicy "Twoje 5 Minut! 2"?

Od początku było wiadomo, że zwycięzcy drugiej edycji programu "Twoje 5 Minut!", czyli Julia i Oliwier, w ramach nagrody dostają 100 tys. złotych w kontraktach reklamowych oraz współpracę z Genzie czy Ekipą.

Internauci odkryli ten fakt jednak po finale programu. Do tej pory byli przekonani, że zwycięzcy otrzymają 100 tys. zł. do ręki. Cóż, prawda jest jednak taka, że zanim je dostaną, będą musieli się jeszcze trochę przy tych kampaniach reklamowych napracować.

"Ej, chwila, ale jak oni będą wszyscy mieszkać razem i nagrywać, to tak szczerze, to ci, którzy nie wygrali, też wygrywają tylko nie maja kasy" - zwraca uwagę użytkowniczka Twittera.

trwa ładowanie posta...

Drugi sezon "Twoje 5 Minut! 2" - podsumowanie

W drugiej edycji "Twoje 5 Minut! 2" sporo się wydarzyło. Odcinkiem, który wzbudził chyba najwięcej emocji, był ten, w którym Friz zdecydował się na wyrzucenie z programu Oliwiera "Kostka" Kałużnego. Młody influencer był jednym z ulubieńców fanów programu.

Właściwie przez niego Friz miał też dość nieprzyjemną wymianę zdać z Nieuczesaną, streamerką na Twitchu, która raczej negatywnie skomentowała jego decyzję dotyczącą Oliwiera. W odpowiedzi na ten post Karol napisał jej: "nie zesraj się" i była to dość nietypowa odpowiedź, której nikt się po nim raczej nie spodziewał. Teraz już wiemy, że zrobił to raczej tylko dla podkręcenia dramy z wyrzuceniem Kostka.

Nie można też zapominać, że w drugiej edycji "Twoje 5 Minut! 2" Wujek Łuki żartował sobie z gwałtu, co wytknęła mu Maja Staśko. Zdążył już nawet za to przeprosić. Do tego zbioru dram z "Twoje 5 Minut! 2" trzeba dorzucić również Julitę i jej kontrowersyjne zdjęcia.

trwa ładowanie posta...

Wrażenia fanów po finale "Twoje 5 Minut! 2"

Co internauci sądzą o finale "Twoje 5 Minut! 2"? Większość raczej chwali emocjonujące zakończenie. Choć pojawiają się również głosy, że pierwsza edycja pogramu była lepsza. Sporo użytkowników narzeka też na obecność Poli w domu Genzie.

"Nie spodziewałam się tego po "Twoje 5 minut! 2". Mega emocje. Powodzenia dla wszystkich" - pisze osoba na Twitterze.

"'Twoje 5 minut!' jest idealnym przykładem na to, że piękno tkwi w prostocie. Druga edycja może i ma lepsze zaplecze techniczne itp., ale brak jej tego, co było w pierwszym sezonie - vibeu kolonii, pokazywane były interakcje między uczestnikami, ludzie byli bardziej naturalni" - zwraca uwagę inna osoba.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 60
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 1