Genzie
Hi Hania o naśmiewaniu się z biustu. Influencerka apeluje do nastolatek
Koncert Genzie - jak zdobyć bilet? Konkurs

Jak zdobyć bilet na koncert Genzie? Influencerzy ogłosili konkurs

Źródło zdjęć: © Genzie, Instagram
Anna RusakAnna Rusak,21.04.2023 12:15

Genzie, czyli znana grupa influencerów stworzona przez Friza, ogłosiła konkurs. Do wygrania są bilety na ich wyprzedany koncert. Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Na pewno trzeba mieć pieniądze.

Genzie to grupa influencerów, za którą odpowiada Karol Wiśniewski "Friz". W jej skład wchodzą takie osoby jak Mortalcio, Świeży czy Hania. Pod koniec marca grupa ogłosiła, że wyrusza w trasę koncertową.

Biletów na wydarzenia nie da się już jednak kupić, bo mimo dość wysokich cen bardzo szybko się wyprzedały. Teraz Genzie ogłosiło konkurs, w którym fani mogą wygrać bilety na koncert. Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć?

Konkurs Genzie - jak zdobyć bilety?

Choć Genzie nie ma na koncie jeszcze zbyt wielu utworów, bilety na trasę koncertową rozeszły się w szybkim tempie. Dlatego influencerzy postanowili zorganizować konkurs "LIP SYNC BUZZ", dzięki któremu fani będą mieli szansę, by znaleźć się na jednym z wydarzeń.

Zasady są w miarę proste. Uczestnicy muszą nagrać tiktoka lub rolkę na Instagramie do wybranej piosenki Genzie, wykonując lip sync. Do tego trzeba też zrobić zakupy w sklepie internetowym grupy influencerów za minimum 59 zł.

Do tej kwoty nie wlicza się koszt przesyłki. Dodatkowe punkty można zgarnąć, jeśli wystąpi się w merchu Genzie. Trzeba przyznać, że influencerzy mogą sporo na takim konkursie zarobić. W końcu uczestnicy są dość mocno zachęcani do kupowania produktów grupy...

trwa ładowanie posta...

Trasa koncertowa Genzie

Na nagrody mają szansę trzy osoby. Za pierwsze miejsce dostaniemy bilet VIP oraz box koncertowy. Za drugie bilet Meet & Greet, który pozwala na spotkanie z wybranymi influencerami oraz box. Za trzecie zwykły bilet i box. Konkurs trwa od 19 kwietnia do 3 maja, a szczegóły i regulamin znajdziecie na Instagramie Genzie.

Przypomnijmy jeszcze, że trasa koncertowa Genzie obejmie siedem miast. Byli podopieczni Friza zagrają w: Białymstoku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Pierwszy koncert influencerzy dadzą 21 maja w Białymstoku, a ostatni 18 czerwca w Warszawie. Genzie na Spotify ma na razie tylko osiem wydanych utworów.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 197
  • emoji ogień - liczba głosów: 38
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 64
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Pokonał dystans maratonu bez przygotowań. Czy to bezpieczne?