Wersow nagrywa płytę. Kiedy premiera?

Wersow zapowiada nową płytę. Będzie duet z jej dzieckiem?

Źródło zdjęć: © Wersow, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,19.04.2023 14:15

Wersow opublikowała filmik z ciążowym Q&A. Dowiedzieliśmy się z niego, że influencerka planuje wydać płytę i już wkrótce wypuści nowy singiel. Co już wiadomo o płycie Wersow?

Jeśli ktokolwiek myślał, że ciąża sprawi, że influencerka Weronika Sowa "Wersow" przestanie nagrywać i udzielać się w mediach społecznościowych, to bardzo się mylił. Partnerka Friza nie zamierza się zatrzymywać i wciąż serwuje widzom nowe filmy.

Spokojnie, tematy nie dotyczą tylko ciąży. Wersow dba o to, by każdy jej widz wciąż mógł czerpać przyjemność z oglądania filmów. Influencerka zabrała nas już na Bali, pokazała zmiany w pokoju i nagrała odcinek z Genzie. Teraz przyszedł czas na większe ogłoszenia. Wersow najprawdopodobniej jeszcze w tym roku wyda płytę.

Wersow zapowiada swoją płytę

Branża muzyczna nie jest dla Weroniki nowym obszarem. Influencerkę nie raz i nie dwa mogliśmy usłyszeć w piosenkach Ekipy. Ciążę również ogłosiła przy pomocy muzyki, a konkretniej poprzez utwór "Ten jeden moment".

To nie koniec planów influencerki. W najnowszym odcinku z ciążowym Q&A na YouTube Wersow ogłosiła, że jeszcze w tym roku planuje wydać autorską płytę. Influencerka już rozpoczęła nad nią pracę, więc efektów możemy spodziewać się naprawdę szybko.

- Tak, chciałabym wydać płytę. Chciałabym, żeby ukazała się jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że to będzie możliwe. Odliczam, nagrywam kawałki i mam nadzieję, że wam się spodoba - powiedziała Wersow.

WERSOW - TEN JEDEN MOMENT

Płyta Wersow - co wiadomo?

O samym krążku nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Można jednak podejrzewać, że pojawi się na nim utwór "Ten jeden moment". Wersow zapowiedziała też, że już w maju dostaniemy od niej też nowy singiel. Powiedziała, że piosenki będą w różnych stylach, a sam proces tworzenia muzyki bardzo ją cieszy.

- Chciałabym, żeby kolejna piosenka wyszła jeszcze w maju. Już mam nagranych kilka piosenek, ale nie mogę się jeszcze zdecydować, która finalnie będzie tą kolejną do opublikowania. Powiem wam, że nagrywanie piosenek sprawia mi ogromną radochę. Cały czas sobie śpiewam, śpiewam też mojej córeczce i cieszę się, że mogę jej przekazywać takie emocje pozytywne, które za tym idą - tłumaczyła Sowa.

W KTÓRYM TYGODNIU CIĄŻY JESTEM?!

Nie jest również pewne, czy Wersow wyda płytę sama. Można podejrzewać, że usłyszymy na niej bliskie jej osoby. W końcu Friz również ma spore doświadczenie muzyczne. Kto wie, może przyszli rodzice wystąpią we wspólnym utworze dla córki?

W każdym razie informacja o płycie Wersow spotkała się z bardzo dobrym odbiorem jej fanów. Od dawna pod filmikami influencerki można też znaleźć zachwycone komentarze użytkowników, którzy podziwiają Wersow za to, że nawet w trakcie ciąży tak aktywnie działa i dostarcza im rozrywki.

Niektórzy internauci piszą też, że nie mogą się doczekać, aż usłyszą piosenkę w wykonaniu Wersow, Friza i ich dziecka. Kto wie, może Weronika wplecie jakieś dźwięki wydawane przez małą do piosenki? W każdym razie trzeba przyznać, że nowa gwiazda sceny muzycznej, czyli Lasuczita, ma teraz poważną konkurentkę.

"Dziękuje Ci Werka, że aż tak się dla nas poświęcasz, mimo ciąży. Rzadko widzę tak spokojne i tak radosne osoby. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze przebiegło i żeby w ogóle wszystkie plany dotyczące dziecka i rozwoju osobistego się spełniły" - napisała jedna z fanek na YouTube.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0