Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo nie musi przepraszać za picie alkoholu. Miley Cyrus musiałaby to zrobić

Źródło zdjęć: © Instagram, Olivia Rodrigo, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,29.03.2022 10:00

Olivia Rodrigo opowiedziała o tym, jak piła alkohol i cieszyła się, że nie musiała używać fałszywego dowodu osobistego. Gdyby coś takiego zrobiła inna gwiazdka Disneya, musiałaby za to przepraszać.

Niedługo będziemy mogli oglądać film dokumentalny, w którym Olivia Rodrigo opowie o pracy nad swoim albumem. W związku z tym artystka częściej pojawia się w mediach. Niedawno wystąpiła w "The Late Late Show" Jamesa Cordena.

W trakcie występu Olivia opowiedziała o swojej wycieczce do Londynu i pochwaliła się tym, że mogła pić alkohol bez posługiwania się fałszywym dowodem. Fani Disneya doszli do wniosku, że jeszcze parę lat temu Rodrigo musiałaby się z tego wydarzenia poważnie tłumaczyć.

Olivia Rodrigo i alkohol

Wróćmy na chwilę do występu Rodrigo w programie. Olivia pochwaliła się, że w pubie w Londynie mogła legalnie wypić alkoholi i nie musiała wyjątkowo używać fałszywego dowodu.

Jej reakcja na pytanie o to, jak to jest pić alkohol po raz pierwszy w życiu, też jednoznacznie wskazywała na to, że piosenkarka miała już wcześniej styczność z takimi napojami. Tutaj możecie zobaczyć fragment rozmowy:

Olivia Rodrigo Used Her Driver's License To Visit a British Pub


Wiem, że Londyn jest twoim ulubionym miastem – nie ma to niczego wspólnego z faktem, że możesz tam pić alkohol w wieku 18 lat, prawda? […] Poprosili o mój dowód, powiedziałam: "O mój Boże, mogę pokazać im mój prawdziwy dowód! To niesamowite!

Podwójne standardy

Fani przy okazji tej sprawy stwierdzili, że Disney parę lat temu podszedłby do sprawy trochę inaczej i Olivia musiałaby przepraszać, tłumaczyć się ze swojego zachowania. W końcu w przeszłości firma podchodziła do podobnych spraw dość rygorystycznie.

Wystarczy tu przypomnieć, z czym mierzyła się kiedyś Vanessa Hudgens, Demi Lovato i Miley Cyrus. Disney dość intensywnie kontrolował ich zachowania. Chociażby Hudgens musiała przepraszać za zdjęcia, które wyciekły chwilę przed premierą trzeciej części High School Musical.

trwa ładowanie posta...

Miley Cyrus nie raz i nie dwa musiała tłumaczyć się ze swojego zachowania, gdy grała Hannę Monthanę. Gdy w 2008 roku znalazła się na okładce Vanity Fair, musiała przepraszać za "zbyt seksualną sesję".

Jej odsłonięte plecy i brak koszulki miały zaburzać "przyjazny i rodzinny wizerunek". Dopiero po latach piosenkarka przyznała, że wcale nie chce za nic w związku z tą sesją przepraszać.

trwa ładowanie posta...

Disney progresywny?

Gwiazdki Disneya do tej pory musiały być "nieskazitelnie czyste", grzeczne, stanowić wzór do naśladowania. Jak jednak widać, na szczęście coś się w tym wypadku zmieniło i dziewczyny nie muszą spełniać już tych wszystkich wyśrubowanych standardów i przepraszać za swoje zachowanie.

Przypomnijmy jeszcze, że trochę też się ostatnio zmieniło w sprawie prezencji tematów dotyczących kobiet. Pokazanie okresu w filmie "To nie wypanda" też parę lat temu nie byłoby możliwe. Dobrze, że Disney staje się choć trochę bardziej progresywny

Źródło: Buzzfeed

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0