Miley Cyrus

Miley Cyrus nie dotarła na koncert - wszystko przez piorun i samolot

Źródło zdjęć: © Instagram, Miley Cyrus, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,24.03.2022 11:30

Miley Cyrus miała drobne problemy z dotarciem na swój koncert. Piorun, który uderzył w jej samolot, mógł wywołać naprawdę wiele szkód. Artystka jednak szybko uspokoiła fanów na swoim Instagramie i podzieliła się filmikiem ze zdarzenia.

Może i Miley Cyrus porzuciła już swój "kobiecy głos", ale nie przestała koncertować! Artystka jest obecnie w trakcie trasy koncertowej po Ameryce Południowej. Niestety niedawno musiała się zmierzyć z dość dramatyczną sytuacją.

Jak widać pogoda zaskakuje nie tylko nas (tak, mam na myśli te niewyobrażalnie wysokie temperatury w marcu), ale i mieszkańców USA. Miley Cyrus doświadczyła właśnie takich gwałtownych zmian podczas swojego lotu. Nie było to jednak najprzyjemniejsze doświadczenie.

Miley Cyrus, samolot i piorun

Miley Cyrus we wtorek 22 marca była w drodze do Asunción w Paragwaju, w którym miała zagrać koncert. Niestety jej samolot musiał pilnie awaryjnie lądować, bo został uderzony przez piorun.

O zdarzeniu piosenkarka opowiedziała na Instagramie, wrzucając filmik, na którym możemy zobaczyć zarówno piorun strzelający w samolot, jak i uszkodzenia, które w nim spowodował.


Do moich fanów i wszystkich, których zaniepokoiła informacja o moim locie do Asuncion. Nasz samolot został złapany przez burzę, uderzył w niego piorun. Moja załoga, zespół, przyjaciele i rodzina, którzy podróżowali ze mną, są bezpieczni po awaryjnym lądowaniu.

- Miley Cyrus
trwa ładowanie posta...

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a Miley na koniec dodała, że kocha swoich fanów. Najbliższy koncert artystki odbędzie się 26 marca w São Paulo i mamy nadzieję, że dotrze tam bezpiecznie, bez żadnych większych i niepokojących przygód.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0