Obóz Lasuczity, czyli "LASUCZITA CAMP". 1999 zł (1649 z kodem "patologia"). Deal życia?

Obóz Lasuczity, czyli "LASUCZITA CAMP". 1999 zł (zniżka z kodem "patologia"). Deal życia?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.08.2022 11:00

Lasuczita ma swój obóz xD Tiktokerka, która wybiła się na patologii i Team X Camp, teraz powraca z nowym pomysłem. Ach, zapowiada się wybitna katastrofa.

Lasuczita to kolejna kontrowersyjna influencerka, która stała się sławna przez jedno wydarzenie. To ona relacjonowała większość wydarzeń z pierwszych dni Team X Camp. Potem przeszła na TikToka i rozpoczęła zbieranie popularności za pomocą kontrowersji. Kto by się spodziewał?

Obóz Lasuczity. Dla kogo?" xD

Przygotujcie się na sporo "XD" w tym tekście. Inaczej nie można opisać tego, co się właśnie wydarzyło po stronie influencerki Lasuczity. Od kilku dni nakręca popularność swojego obozu. Wszystko miało być idealne i magiczne.

Obóz Lasuczity
Obóz Lasuczity (celebration-productions)

I co? Fani i fanki mogą już wykupywać rezerwację na wspólny wyjazd. Tylko jest jeden malutki problem: o produkcie nie wiadomo za dużo. Oto cały opis, który został przekazany na stronie "opisującej" Lasuczita Camp:

LASUCZITA CAMP odbędzie w dniach 25-31.08 w Dworku Biesiadnym k. Poznania.
Strona obiektu www.dworek-biesiadny.pl

W cenie obozu zapewniamy:
– nocleg 6 dni
– wyżywienie w formie śniadań, obiado-kolacji,
– spotkania z influencerami, codziennie z kim innym,
– warsztaty kreatywne, w tym warsztaty makijażu!
– ogniska

Aby zapisać się na wydarzenie należy wykupić na stronie naszego sklepu internetowego, zadatek rezerwacyjny i postępować zgodnie z instrukcjami w opisie produktu.

To są wszystkie informacje, które otrzymaliśmy o ponad tygodniowym wydarzeniu. Dla kogo to jest? Kim są internetowi celebryci, którzy mają uświetnić imprezę? Co z opieką nad niepełnoletnimi uczestnikami? Czy jest limit wiekowy? Dwa posiłki?! Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.

Znając twórczość Lasuczity, powinniśmy oczekiwać bardziej patoobozu, na którym jej fanki (i fani) będą poznawali techniki manipulacji widzami (pamiętacie, jak Lasuczita "zaszła w ciążę"?), wykonywania głupich telefonów i tracenia kolejnych nowych kont na TikToku, bo "znowu zrobiłam coś, przez co zbanowali mi profil"?

trwa ładowanie posta...

Grzebiąc w tiktokach Lasuczity…

Aby dowiedzieć się cokolwiek więcej o obozie, trzeba szukać po fanowskich urywkach z live’a Lasuczity. Szczególnie jeden zapewnił nam najwięcej informacji. Lasuczita Camp to (według transmisji na żywo):

 • siedem dni zabawy;
 • siedem różnych tiktokerów, każdy przypada na osobny dzień;
 • Koncert (?) pewnej znanej wokalistki (???);
 • Będą ogniska, imprezy, dyskoteki;
 • Zajęcia z robienia live’ów, śpiewania i tiktoków;
 • Cały dzień fani spędzą z Lasuczitą;
 • Będzie pielęgniarka i wychowawcy na obozie;
 • Wiek: nieograniczony (?????? XD);
 • Będą grupy;
 • Pokoje 2/3/4 os. dzielone na płcie.

Patotiktokerka zapewniła też, że na obozie "BĘDZIE NAJWIĘKSZA KONTROWERSJA POLSKIEGO INTERNETU" oraz "będą tak znane osoby, że wy się ku*wa zdziwicie".

trwa ładowanie posta...

Cena zmienia się. Wcześniej pobyt kosztował 1999 zł. Potem Lasuczita ogłosiła kod rabatowy. Na hasło "patologia" cena obniża się o 1650 zł. A teraz impreza kosztuje 1599 zł. Czyżby brakowało chętnych?

trwa ładowanie posta...

Trzeba jeszcze wpłacić zadatek rezerwacyjny w kwocie 100 zł, który oczywiście odejmuje się od ceny obozu. Jeżeli jedna ze stron, tutaj Lasuczita oraz uczestnicy, nie wykonają warunków umowy, to druga strona powinna otrzymać podwójną wartość zadatku.

Czy 1599 zł to wysoka kwota? Młodzież otrzyma sześć noclegów, jedzenie oraz "warsztaty". Za taki sam okres, Team X Camp życzył sobie aż 2099 zł. Także względem występu produktów Agencji Spotlight, cena jest wystarczająco niska.

Według "influencerki", 2 tys. zł (pierwotna cena) to najniższa możliwa stawka, bo "taniej nie dało się zrobić". To nie wróży nic dobrego XD

Zakup rezerwacji też jest "interesujący". Rezerwacja obozu wymaga wykupienia zadatku, a potem przesłania na adres DNA Television (?):

 • Imienia i nazwiska;
 • Daty urodzenia;
 • Numeru telefonu;
 • Nazwy profilu w serwisie Instagram.

Ciekawi mnie ten Instagram.

Lasuczita Camp zapowiada się przedziwnie

Na stronie rezerwacji obozu, jak i na stronie z opisem Lasuczita Camp, nie widziałem regulaminu obozu. Obecnie, a do startu pozostały "tylko" cztery tygodnie, nie znamy planu, możliwości dojazdu, innych osób, które pojawią się obok tiktokowej influencerki. .

Lasuczita potwierdziła, że menu będzie można dostosować pod siebie, więc znajdzie się coś i dla osób wege, wegetarian czy wszystkożerców. Przynajmniej tyle.

Ma być kontrowersyjnie, ale nie ma żadnego ograniczenia wiekowego. Ma być ciekawie, ale nic nie wiemy o gościach. Ma być, najpewniej, patologicznie, ale wstęp ma mieć każdy.

Oby nie doszło do żadnej katastrofy.

Źródło: TikTok, Instagram

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 50
 • emoji ogień - liczba głosów: 26
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 380
 • emoji smutek - liczba głosów: 51
 • emoji złość - liczba głosów: 72
 • emoji kupka - liczba głosów: 169
zukiicia,zgłoś
TYPIARA POTEM STWIERDZIŁA, ŻE OBÓZ JEST OD 18 LAT (chociaż sama ma 16) I, ŻE NIGDY NIE MÓWIŁA, ŻE WIEK NIEOGRANICZONY NO CO ZA XDDD
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się
Anonim739383,zgłoś
Jak to wystartuje, 100% ktoś pójdzie pod sąd za upijanie nieletnich xD
Odpowiedz
8Zgadzam się2Nie zgadzam się
NIKOLA,zgłoś
śmieszne hahahahahha
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8