ludzie
Jarosław Kaczyński proponuje młodym "nowy model życia". A mi jest słabo [OPINIA]
Lasuczita założyła konto na Only Fans...

Lasuczita, nastoletnia influencerka, sprzedaje "pikantne" zdjęcia na OnlyFans…

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.07.2022 10:00

Lasuczita, 16-letnia influencerka, która zasłynęła relacjonowaniem dziwnych rzeczy z Team X Camp, powraca. Tym razem zdecydowała się założyć swoje "OnlyFans". Przypominam: ona ma tylko 16 lat.

bGxsfjBv

OnlyFans to idealne miejsce dla każdej influencerki, która chce dorobić sobie trochę grosza. Fani za "pikantniejsze" zdjęcia są w stanie zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie. A do tego można dorzucić jeszcze prywatne "zamówienia" na zdjęcia, których cena potrafi wynieść i kilkaset zł.

Co najważniejsze, OnlyFans jest tylko i wyłącznie platformą dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Aby przesyłać i zarabiać na zdjęciach, trzeba potwierdzić swój wiek poprzez wysłanie skanu dowodu osobistego.

Jak niektóre influencerki starają się obejść to zabezpieczenie? Przenoszą się na inne strony. I dzisiaj o takim przypadku.

OnlyFans Lasuczity… czyli Watch Me More

*Wdech*

bGxsfjBx

16-letnia (?) influencerka, która zdobyła rozgłos poprzez relacjonowanie spraw na Team X Camp, idzie w kontrowersje. Już wcześniej nawet Queen of the Black chciała jej pomóc podczas live’a, gdy ta chciała udawać ciążę dla wyświetleń. A gdy QotB wygląda dorośle przy kimś… masakra, prawda?

Niepełnoletnia (?) influencerka wrzuciła na TikToka filmik, który przykuł uwagę internautów. Samo nagranie nie jest spektakularne. Lasuczita porusza kończynami przez 14 sekund. Ale to podpis jest zastanawiający:

Kiedy wreszcie założyłaś OF i zarabiasz teraz grube siano

trwa ładowanie posta...

Sprawdzamy jej Instagrama. Gdzie prowadzi link, który miał przekierować na OnlyFans? Na portal WatchMeMore.pl. Strona jest dość świeża, pierwsze informacje pochodzą z 2019 roku.

bGxsfjBz

Watch Me More?

To jest po prostu OnlyFans, ale po polsku. Tak najprościej można opisać tę stronę. Layout jest bardzo podobny do OF-a. Założenia są jota w jotę tym, co można spotkać na zagranicznym portalu:

Watchmemore jest platformą stworzoną dla modelek oraz innych twórców treści, którzy chcą w szybki i łatwy sposób przekuć swoją bazę fanów lub portfolio w czysty zysk.

W FAQ strona wielokrotnie wspomina o tym, że dzięki niej "można zwiększyć zasięgi" oraz "zarobić łatwą gotówkę".

bGxsfjBF

Watchmemore został dostosowany pod kątem zwiększenia sprzedaży wśród polskich użytkowników, co skutecznie przekłada się na to, że polscy fani dużo chętniej dokonują transakcji niż w innych tego typu portalach. Jeżeli więc masz głównie followersów z Polski, jest to zdecydowanie miejsce dla Ciebie.

WatchMeMore zabiera 25% finalnej wypłaty, pozostawiając influencerkom 75%.

16-latka (?) sprzedaje swoje fotki w sieci

Osoba niepełnoletnia, co podejrzewamy bazując na informacjach z jej TikToka oraz jej słowach, zdecydowała się na sprzedawanie fotek w sieci. Oczywiście, co do jej wieku nie mamy niezbitych dowodów. Wielu internautów twierdzi, że Lasuczita urodziła się w 2006 roku. Jeśli miałaby rocznikowo 16 lat.

bGxsfjBG

Na live’ach przechodzi nierzadko od mówienia, że jest młodsza niż 16 lat, do "mam 18 lat". Ile w tym wszystkim prawdy? Trudno powiedzieć, ale wszyscy zainteresowani influenserką przyjmują, że ta jest z rocznika ‘06.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Także mamy tutaj najprawdopodobniej dość młodą osobę, która zdecydowała się zyskać sławę na kontrowersjach. A teraz stara się spieniężyć swoją popularność na portalu z - wiadomo jakimi - zdjęciami.

bGxsfjBH

Jeszcze nie widzieliście tego profilu? Miesięczna opłata za subskrypcję wynosi obecnie 40 złotych (wcześniej było 70). Lasuczita informuje też, że sprzedaje swoją bieliznę:

Witaj u mnie ! Wykup abonament u mnie jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia których nikt nie widział ❤️🥵💦 Jeśli chcesz kupić majtki, skarpetki, stanik używany 😈🔥 to zapraszam priv!!

OnlyFans Lasuczity? To skomplikowane...
OnlyFans Lasuczity? To skomplikowane... (Własne)
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie