ludzie
Maffashion reklamuje piwo na Instagramie. Fani: "Jakby Polska była za mało rozchlanym państwem…"
Brian Laundrie to Joe Goldberg?

Brian Laundrie to Joe Goldberg? Tiktokerka "rozwiązała" zagadkową śmierć

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.10.2021 14:10

W sprawie zaginięcia i śmierci Gabby Petito wciąż jest więcej domysłów niż faktów. Na podstawie tej tragedii powstaje wiele teorii spiskowych, a jedną z nich promuje gwiazda TikToka, Tana Mongeau.

bFZYKAqH

Zaginięcie i śmierć Gabby Petito to jedna z najbardziej tajemniczych spraw, które wydarzyły się na przestrzeni ostatnich lat. Przypomnijmy, że 22-letnia influencerka udała się w ekscytującą podróż kamperem w towarzystwie swojego narzeczonego, Briana Laundrie. Para relacjonowała wyprawę w mediach społecznościowych i nic nie zapowiadało tragedii, która miała nastąpić.

Po dwóch miesiącach podróży kontakt z Gabby się urwał. Jej narzeczony wrócił przedwcześnie z wyjazdu i nie chciał powiedzieć, co stało się z jego partnerką. W sprawie zaginięcia influencerki ruszyło śledztwo, w trakcie którego okazało się, że kobieta nie żyje - została zamordowana przez uduszenie.

Brian od początku śledztwa był jednym z głównych podejrzanych. Mężczyźnie udało się uciec funkcjonariuszom policji i przez długi czas nie było wiadomo, gdzie znajduje się narzeczony Gabby Petito. Wreszcie w połowie października odnaleziono ciało Briana Laundrie - szczątki mężczyzny odkryto na bagnach na Florydzie. Dochodzenie w tej sprawie nadal trwa.

bFZYKAqJ

Internauci chcą dobrze, ale wychodzi gorzej niż źle

Sprawę śmierci Gabby Petito i zagadkowego zgonu jej narzeczonego próbują rozwiązać nie tylko śledczy, ale również internauci z całego świata. Przy tej okazji powstają mniej lub bardziej naciągane teorie spiskowe.

Zgodnie z najpopularniejszą teorią spiskową w tej sprawie, ciało znalezione na bagnach Florydy zostało błędnie zidentyfikowane przez śledczych jako zwłoki Briana Laundrie. Mężczyzna rzekomo nadal cieszy się wolnością, podczas gdy wszyscy myślą, że nie żyje. Ta teoria bardzo zyskała na popularności, ponieważ wypromowała ją gwiazda TikToka, Tana Mongeau - influencerka, którą śledzi prawie 7 mln fanów.

Brian Laundrie jest jak Joe Goldberg z serialu "Ty"?

Uwaga, poniżej spoiler dla fanów serialu "Ty"

Tana napisała na Twitterze, że "Brian Laundrie wyciągnął Joe Goldberga", czym zasugerowała, że narzeczony Gabby Petito wyprowadził śledczych na manowce. Joe Goldberg jest bowiem psychopatycznym mordercą z serialu Netflixa "Ty", który udaje własną śmierć.

Użytkownicy Twittera ostro skrytykowali Tanę za to, że próbuje się wypromować na ludzkiej tragedii, ale influencerka w ogóle się tym nie przejęła. Co więcej, nagrała film na TikToka, w którym rozwinęła teorię spiskową dotyczącą Briana Laundrie.

bFZYKAqL

Tana mówi na nagraniu, że naprawdę myśli, iż Brian Laundrie upozorował swoją śmierć i udało mu się nabrać śledczych, że odnaleźli jego ciało. Mimo że autopsja wykazała, że uzębienie denata zgadza się z uzębieniem Briana Laundrie, Tana Mongeau mówi, że jej źródła twierdzą, iż mężczyzna uciekł do Paryża, gdzie rozpoczął nowe życie i "teraz wcina croissanty".

Niestety, fani influencerki powielają teorię spiskową o Brianie Laundrie aka Joe Goldbergu.

Tymczasem amerykańska policja nieustannie podkreśla, że śledztwo w sprawie Gabby Petito i Briana Laundrie nadal trwa.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Tichitichim,zgłoś
😜🥸😎
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Tajemnicze kody QR na ulicach Warszawy. Czy to powrót Kuby Grabowskiego (Quebonafide)?