Twitter wprowadza reakcję działającą tylko w wybranych postach

Nowe reakcje na X. Polubienia zamieniają się w niespotykaną animację

Źródło zdjęć: © Twitter: diojorange, canva / canva
Weronika Paliczka,
16.08.2023 18:07

Czasem polubienie to za mało. Wiedzą o tym pracownicy Twittera (X), którzy wprowadzili nową animację. Aby ją wywołać, należy polubić post oznaczony konkretnych hashtagiem.

Do klasycznych polubień postów na Twitterze doszła nowa animacja. Od teraz użytkownicy, którzy zareagują na post oznaczony #Genshin, oprócz serduszka zobaczą jedną z bohaterek gry. Animacja od razu stała się gratką nie tylko dla fanów Genshin Impact, ale dla każdego, kto jest aktywny na Twitterze (X).

trwa ładowanie posta...

Wprowadzenie nowej reakcji zwiększa popularność gry Genshin

Nowa animacja może mieć pozytywny wpływ zarówno na wyświetlenia Twittera (X), jak również samej gry. Wśród użytkowników platformy pojawiają się już głosy, że nie słyszeli o Genshin Impact. Dopiero po wprowadzeniu animacji zaczęli sprawdzać, czym tak właściwie jest #Genshin i w jaki sposób łączy się z kreskówkową głową pojawiającą się pod postami na Twitterze (X). Aby wywołać animację, należy polubić post zawierający #Genshin. Twarz bohaterki gry pojawia się na niecałą sekundę, następnie zastępuje ją znane użytkownikom serduszko.

trwa ładowanie posta...

Genshin Impact to fabularna gra fantasy stworzona przez chińskie studio miHoYo. Rozgrywka opiera się o motyw walk żywiołów. Genshin Impact dostępna jest wyłącznie w trybie online dla użytkowników PlayStation 4 oraz PlayStation 5, Windowsa, Androida, a także iOSa. Planowana jest również wersja na Nintendo Switch.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4