Elon Musk nie lubi GTA

Elon Musk nie lubi GTA. Miliarderowi nie podoba się przemoc w grze

Źródło zdjęć: © Tolga Akmen / Getty Images, Tolga Akmen
Weronika Paliczka,
08.12.2023 14:45

Wraz z nadchodzącą premierą Grand Theft Auto 6 coraz więcej osób wypowiada się na temat poprzednich wersji gier. Na temat GTA wypowiedział się sam Elon Musk. Miliarder nie jest fanem popularnej serii.

Grand Theft Auto jest jedną z gier komputerowych na stałe zapisanych w popkulturze. Każdy, kto kiedykolwiek zetknął się z grami cyfrowymi, zna cykl o wyścigach, kradzieżach i strzelaniu. Choć GTA cieszy się ogromną popularnością, nie wszyscy są fanami gry.

Elon Musk nie lubi GTA

Jeden z pracowników X stworzył listę gier, w które nigdy nie grał. Spis ten zawiera wszystkie części GTA - od pierwszej do najnowszej. Wpis ten skomentował sam Elon Musk. Miliarder przyznał, że próbował grać, jednak nie podobało mu się. "Próbowałem, ale nie lubiłem popełniać przestępstw. GTA5 wymagało strzelania do policjantów w scenie otwierającej. Po prostu nie mogłem tego zrobić".

trwa ładowanie posta...

Piosenka z GTA VI jest ogromnym sukcesem

Piosenka "Love Is A Long Road" Toma Petty'ego, która pojawiła się w trailerze szóstej części Grand Theft Auto, świętuje ogromne sukcesy. Od czasu premiery zapowiedzi gry komputerowej liczba jej odsłuchań w serwisie Spotify wzrosła o prawie 37 tys. proc. Niestety artysta nie może świętować niewątpliwego sukcesu - Tom Petty zmarł 2 października 2017 r. Powodem śmierci były powikłania przedawkowania fentanylu.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0