Nitro miał wypadek. BMW M8 do naprawy

Nitro znowu rozbił BMW. Jeździł nim zaledwie od tygodnia

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Twitter, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.11.2022 12:30

Youtuber Sergiusz Górski, w sieci znany jako Nitro, nie ma szczęścia do samochodów. Popularny twórca miał kolizję na jednej z wrocławskich ulic. Na szczęście, ani jemu ani innym uczestnikom ruchu nic mu się nie stało, ale auto trafiło na lawetę.

Nitro jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. 27-latek zasłynął wulgarnymi streamami, podczas których nie brał jeńców. Sergiusz był zawodnikiem Fame MMA, ale przegrał walki z UnboxallemXayoo. Youtuber znany jest też z pasji do szybkich samochodów, a jego ulubioną marką jest BMW.

W październiku Nitro miał wypadek na autostradzie A4 prowadzącej z Wrocławia do Katowic. Samochód youtubera wbił się pod barierki. Do zdarzenia miał doprowadzić inny kierowca, który wyjechał z pasa, na którym trwały roboty drogowe. Wówczas nikomu nic się nie stało, ale warte ponad 430 tys. złotych BMW M3 G80 trafiło na złom. Po kolizji Sergiusz kupił nowy samochód, BMW M8 z silnikiem 4.4.

Nitro znowu rozbił auto. BMW M8 do naprawy

Influencer nacieszył się nowym autem zaledwie tydzień. Wieczorem 24 listopada miał kolizję na ulicy Legnickiej we Wrocławiu. O kulisach zdarzenia opowiedział w relacji na Instagramie.

"Jest jakieś pięć stopni. Było tak grubo posypane solą na ulicy. Dojeżdżając do samochodu przede mną, nacisnąłem hamulec. Okazało się, że nie hamuję. Samochód sunął na zablokowanych kołach. Żeby nie wjechać w kolesia, samochód poszedł w lewą stronę i złamał zderzak o barierkę. Nic złego się nie wydarzyło. Nikt nie umarł. Pożywka dla hejterów" - powiedział Nitro na Instagramie.

Youtuber zadeklarował, że nie przekroczył dozwolonej prędkości. Twierdzi, że jechał "dziesięć na godzinę". Na Twitterze napisał, że było to jednak 50 km/h. W krótkim filmie opublikowanym po kolizji dodał, że zniszczeniu uległa także opona.

trwa ładowanie posta...

W komentarzach pod wpisem Sergiusza na Twitterze trudno szukać wyrazów współczucia. "No cóż stary, nie umiesz jeździć", "Oddaj prawo jazdy, bo czym byś nie jeździł, to od razu wypadek", "Nie dostosowałeś odległości do prędkości i warunków. Nie ma co zwalać winy na sól na drodze", "Sergiusz, kup hulajnogę". To niektóre komentarze pod wpisem youtubera na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 19
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 8