Mini Majk i Paulina się rozstali?

Mini Majk żąda od Pauliny jednej rzeczy. Internauci w szoku

Źródło zdjęć: © Paulina Kozłowska / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.03.2023 15:45

Związek Pauliny Kozłowskiej i Mini Majka przeżywa poważny kryzys. Internauci spekulują, że para się rozstała. Dowodem potwierdzającym tę teorię miałby być komentarz, który były członek Ekipy Friza zamieścił pod zdjęciem swojej partnerki.

"Nic nie trwa wiecznie". To hasło, które Mateusz Krzyżanowski, znany jako Mini Majk, udostępnił w lutym w relacji na Instagramie. Były członek Ekipy Friza nie wyjaśnił, co miał na myśli. Internauci dopowiedzieli sobie, że Mini Majk rozstał się z Pauliną Kozłowską. Para nigdy nie potwierdziła ani nie zdementowała plotek.

Fani Mini Majka i Pauliny skrupulatnie gromadzą dowody, które miałyby wskazywać, że influencerzy nie są już razem. Krzyżanowski usunął z profilu na Instagramie zdjęcia, na których występował w towarzystwie partnerki. Paulina swego czasu zamieściła na InstaStories emotikon złamanego serca, który szybko usunęła.

Mini Majk za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że mieszka sam. W relacji na Instagramie wyraził nadzieję, że za pewien czas odzyska psy, które znajdują się w mieszkaniu Pauliny.

trwa ładowanie posta...

Mini Majk domaga się od Pauliny usunięcia wspólnych zdjęć

Internauci wychwycili komentarz, który Mini Majk zamieścił pod postem Pauliny na Instagramie. Jest to zdjęcie przedstawiające dwoje influencerów, którzy obejmują się na tle zachodzącego słońca na plaży w Dubaju. Fotografia pochodzi z października 2022 r. Krzyżanowski miał wyrazić niezadowolenie, gdyż Paulina nie usunęła zdjęć, na których występują razem.

"Długo mam się prosić ciebie, żebyś usunęła te zdjęcia" - miał napisać Mini Majk w komentarzu pod zdjęciem. Screenshot z wypowiedzią influencera udostępnił profil @thepolandnews_ na Twitterze. Paulina nie usunęła fotografii, a komentarz Krzyżanowskiego zniknął.

trwa ładowanie posta...

Sekcja komentarzy pod zdjęciem Pauliny i Mini Majka z Dubaju jest pełna wulgaryzmów i hejtu. Część internautów naśmiewa się z Krzyżanowskiego, a część z jego partnerki. Nie ma sensu cytować żadnego z komentarzy.

Czy para influencerów opowie publicznie o kryzysie w związku i potencjalnym rozstaniu? "Wszystko w swoim czasie" - napisała Paulina w komentarzu pod filmem relacjonującym jej tegoroczny pobyt w Zakopanem.

Mini Majk i Paulina się rozstali?
Mini Majk i Paulina się rozstali? (Paulina Kozłowska , YouTube)

Mini Majk i Paulina już raz rozważali rozstanie. Miało to mieć miejsce na przełomie października i listopada 2022 r. Kryzys rzekomo udało im się zażegnać. O szczegółach sytuacji opowiedzieli w filmie opublikowanym na YouTube.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 100