trendy
Donald Tusk założył TikToka. Jego pierwszy film to esencja KODziarstwa
Ekipa wysadziła samochód za kilkanaście tysięcy złotych

Zdelegalizujmy EKIPĘ? Wysadzili DOBRY samochód za kilkanaście tysięcy "DLA ZABAWY"

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.07.2021 09:50

Ekipa w nowym filmie postanowiła zrobić coś, czego jeszcze nie było na polskim YouTube. Wysadzili samochód! Dlaczego?

bFOnauKX

Czy ktokolwiek się spodziewał, że Ekipa przebije się po ostatniej kontrowersji związanej z shitem w specjalnych edycjach kolekcjonerskich za 420 złotych? Ha! Teraz się im udało. Czy właśnie wkurzyli internet bardziej niż ostatnio?

Nowy film Ekipy, nowa kontrowersja

Wczoraj na kanale Friza pojawił się nowy film pt. PREZENT URODZINOWY, KTÓREGO NIGDY NIE ZAPOMNI!!!. Oto kolejny przykład nieuzasadnionej rozwałki, która nie wniesie nic do waszego życia.

Ponieważ jeden z członków Ekipy, Wujas miał urodziny podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, grupa wymyśliła, że kupi mu samochód. A że Wujas nienawidzi Audi, to kupili w pełni sprawne Audi TT pierwszej generacji. Cena sprawnej sztuki? Z napędem na obie osie, coś w granicy 15-25 tysięcy złotych, chociaż lepsze sztuki mogą kosztować nawet po 30 tysi.

Audi przed wysadzeniem przez Ekipę
Audi przed wysadzeniem przez Ekipę (fot. YouTube)

Haczyk był taki, żeby zamiast nawet zmusić Wuja do jeżdżenia tym autem przez jakiś czas (bo wiecie, można byłoby wycisnąć z tego więcej contentu), trzeba było je wysadzić.

bFOnauKZ

Kupiliśmy ci Audi i za chwilę je wypie*dolisz w kosmos.

Iii, tak: Ekipa wysadziła samochód, bo… kilki.

Ekipa wysadza samochód - WTF?
Ekipa wysadza samochód - WTF? (fot. YouTube)

Ani to nie jest ekologiczne, ani jakoś ciekawe. Wiemy o tym, iż kupienie samochodu używanego jest lepsze dla środowiska, aniżeli kupowanie nowego pojazdu — szczególnie teraz, gdy produkcja samochodów hybrydowych/elektrycznych jest bardzo materiałochłonna i wymaga ogromnej emisji dwutlenku węgla.

Komentarze pod filmem Friza
Komentarze pod filmem Friza (YouTube.com)
Komentarze pod filmem Friza
Komentarze pod filmem Friza (YouTube)

Cholernie nieekologiczne i złe podejście. Nawet sekcja komentarzy to zauważyła. Niestety Friz i jego Ekipa, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, ma OGROMNY wpływ na młodszą widownię. Pokazywanie takiego zachowania oraz niszczenia bogu winnego Audi TT, NIE jest okej. Czy ktoś z młodszej widowni będzie chciał powtórzyć ten wyczyn? Oby nie.

Jedyny plus tego wszystkiego?

Przed zdetonowaniem samochodu, jak twierdzi Karol na filmie (fragment od 13:10), z samochodu został wyciągnięty silnik oraz płyny (eksploatacyjne). Stąd przynajmniej na złom nie poszło wszystko. Silniki z pierwszej generacji Audi TT były całkiem niezłe. Przynajmniej tyle, że np. olej czy pewnie też akumulator nie zostały spalone. Czyli... dobra robota Ekipo? Kompletnie nie. ALE! Propsy za odpowiednie środki bezpieczeństwa w formie Straży Pożarnej.

bFOnauLb

Ale nadal: dla 5 sekund niszczyć kompletnie dobre auto?

Zaznaczę: nie wiemy, w jakim stanie był samochód. Na pewno miał tablice rejestracyjne i był ubezpieczony, więc można było nim jeździć. Czy pojawiały się jakieś usterki? Kto wie — stare Audi to Audi, więc mogłoby być śmiesznie. W trakcie pisania tego tekstu, pojazd dalej jest ubezpieczony.

Mniejsza o to: Ekipa wysadziła szybki, w miarę nowy (no, 20-letni) samochód, który mógł posłużyć komuś innemu.

Już nawet AdBuster kiedyś lepiej podszedł do "destrukcji" swoich poprzednich samochodów. Z Renault Megane zaliczył jeden skok i wysłał je na złom. A Mazdę wymęczył i nagrał z nią trochę filmów. W nagraniu Ekipy jedyne co otrzymujemy, to bezsensowną rozwałkę. Było efektownie przez kilka sekund? Tak! Ale czy było warto?

Kaman Ekipa, stać Was na więcej.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Naukowcy odkryli największą bakterię na świecie. Jest widoczna gołym okiem