Machine Gun Kelly tłumaczy, dlaczego nie rozstaje się z naszyjnikiem z krwią Megan Fox

Naszyjnik z krwią Megan Fox. Muzyk wyjaśnia, czemu go posiada

Źródło zdjęć: © Instagram @meganfox / Instagram @meganfox
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.05.2021 16:55

Raper Machine Gun Kelly jest życiowym partnerem Megan Fox i właścicielem… naszyjnika z krwią 35-letniej aktorki. Podczas wizyty w programie "The Ellen DeGeneres Show" muzyk powiedział, po co mu taki artefakt.

Machine Gun KellyMegan Fox tworzą jedną z najsympatyczniejszych par w show biznesie. Wystarczy zerknąć na ich social media, aby zobaczyć, jak sobie nawzajem słodzą. 35-letniej aktorce zdarzy się napisać wiersz na cześć lubego, na co raper odpowie za pomocą zdjęcia przedstawiającego naszyjnik z krwią. Tak, dobrze czytacie, Machine Gun Kelly nie rozstaje się z naszyjnikiem z krwią Megan Fox.

Czy jest to normalne? Czy jest to dziwne? Tę kwestię pozostawiam do Waszej oceny. Machine Gun Kelly zaprezentował krwawy artefakt w Dzień Zakochanych, czym zapewnił sobie artykuły we wszystkich czołowych mediach na świecie. Raper nie powiedział, skąd pojawia u niego potrzeba, aby posiadać właśnie taki naszyjnik... Zapytała go o to Ellen DeGeneres, u której Machine Gun Kelly był ostatnio gościem.

Naszyjnik z krwią Megan Fox
Naszyjnik z krwią Megan Fox (Getty Images, Instagram)

Machine Gun Kelly o naszyjniku z krwią Megan Fox

Ellen zapytała rapera, czy to on wymyślił krwawy naszyjnik, czy to jego partnerka miała wypadek, podczas którego się zraniła. – Szykowała się do wyjazdu z miasta, aby nakręcić film – odparł MGK. – Nie miałem paszportu i nie mogłem jej towarzyszyć. Leciała do Bułgarii, więc trochę wariowałem. Niektórzy na pożegnanie dają swojemu partnerowi chusteczkę albo cokolwiek innego. Ja dostałem jej DNA.

Machine Gun Kelly o pomocy od Berniego Sandersa

Raper zdradził, że za sukces jego relacji z Megan Fox odpowiada Bernie Sanders. Senator i były kandydat na prezydenta USA pomógł MGK w zdobyciu paszportu i dotarciu do ukochanej do Bułgarii. – Nie rozmawiałem z nim [Berniem] od tamtej pory – powiedział raper. – Dziękuje za pomoc jemu i całemu jego zespołowi.

Być może raper powinien teraz nosić drugi naszyjnik – z krwią Berniego Sandersa?

Machine Gun Kelly and Megan Fox's Second Date Was Swimming with Sharks in Bora Bora

Skoro rozmawiamy o celebrytach, na pewno uraduje Was news o tym, że Emma Watson uaktywniła się w mediach społecznościowych po 9-miesięcznym okresie ciszy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0