pop-qultura
Billie Eilish do antyszczepionkowców: "To nie tylko dla ciebie, ty samolubny suk***ynu"
Murcix jedzie CHORA odebrać nowe auto

Murcix z EKIPY MA GORĄCZKĘ i jedzie odebrać nowego LAND ROVERA. Szczyt debilizmu w internecie

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż; Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.10.2021 10:50

Czy Frizowi brakuje kontrowersji? Może i to nie on teraz coś odwalił, ale Murcix, członkini jego Ekipy pojechała odebrać nowe auto… będąc chorą, gdy poprzedniej nocy musiała "zbijać gorączkę". SERIO?

bEUArHyX

Żyjemy w dziwnych czasach. Obecnie niby każdy już ma wyrąbkę na koronawirusa, ale do szpitali trafia coraz więcej młodych osób. I to nie jest kolejne pierniczenie "lewackiego portalu", a twarde dane. Jak wcześniej COVID atakował starsze pokolenie, tak teraz zaraza nie oszczędza nikogo. Czarnek także nie jest łaskawy, bo zamierza trzymać uczniów do końca w szkołach - co na pewno skończy się brakiem wyników pozytywnych. Czy trzeba też wspominać o tym, że mamy problem z noszeniem masek? Albo przynajmniej z utrzymywaniem ich w przyzwoitym stanie?

Profilaktyka oraz polska mentalność leży i kwiczy. Ile to słyszeliście przypadków, gdzie ktoś przychodził do pracy chory, bo "żal wziąć l4"? Bagatelizowanie chorób i brak poszanowania zdrowia innych, szczególnie teraz, nie powinno mieć miejsca. No ale mówimy i pokazujemy, że chodzenie chorym nie niczym złym, jeżeli tylko mamy ważny cel. Co jest prawdą: gdy nie mamy co jeść, wyjście do pobliskiego sklepu JEST musem. Ale odebranie nowego Land Rovera? Można to było załatwić na tysiąc innych sposobów. Przecież nawet salony oferują teraz darmowy dowóz nowego auta pod dom klienta. No ale nie, trzeba było jechać chorą! xD TAK:

Murcix jedzie po nowe auto… chora

Kard z filmu "KUPIŁAM MOJE WYMARZONE AUTO!"
Kard z filmu "KUPIŁAM MOJE WYMARZONE AUTO!" (YouTube)

Marta Błoch znana pod pseudonimem "Murcix" w środę wrzuciła nowy odcinek, w którym odbiera swój nowy samochód. Odcinek zebrał już prawie 400 tys. wyświetleń, ale problem jest nadal: w okresie koronawirusa i grypy, pojechała… CHORA na odbiór:

bEUArHyZ

Niefart chciał, że zachorowałam akurat wczoraj. Całą noc męczyłam się, aby zbić gorączkę. Dzisiaj też nie czuje się najlepiej [...]

Tak, wczoraj gorączka, ergo jej organizm może walczyć z czymś, a rano wyjazd po nowy samochód. Marta bezrefleksyjnie mówi, że jest chora, ale MUSI odebrać swój samochód. Bo wcale w tych czasach propagowanie czegoś takiego nie powinno mieć miejsca. No ale influencerka musi coś wrzucić. Pokazanie nowego samochodu zawsze sprzedaje się nieźle na YouTube.

Gdy czujemy się źle, a w szczególności, gdy mamy gorączkę, nasze ciało samo nam mówi, aby dać sobie chwilę odpoczynku. Gorączka osłabia organizm na jakiś czas. Wtedy o wiele łatwiej złapać inne choróbska. Oczywiście łatwo też stać się roznosicielem_ką wszystkiego, co złe.

bEUArHzb

Jak myślicie, dlaczego w Japonii jeszcze przed pandemią nosiło się maski jednorazowe? Bo tam ludzie dbają o innych. Jeżeli ktoś mógłby zarazić chorobą czy grypą, to zakładał maskę i starał się nie popsuć innym zdrowia.

Ironicznym humorem można byłoby dodać, że za wiele osób i tak nie odwiedzi salonu Land Rovera… hehe.

Inny problem to brak maseczek

Murcix jedzie po auto... chora.
Murcix jedzie po auto... chora. (YouTube)

Mamy zalecenie, aby nosić maski? Mamy. Czy koronawirus zaczyna znowu szaleć? Zaczyna. A co widzimy, gdy Marta wchodzi do salonu British Automotive Silesia? Meh, nikt nie nosi maski. Osoba obsługująca influencerkę nie ma jej, chociaż tutaj jej przyjazd został zapowiedziany.

bEUArHzh

Pewnie ugadane zostało także nagranie filmu z odbioru, więc… cóż, w masce gorzej by było słychać dealera. Można byłoby nawet zrobić fejkowe zdjęcie maski u pracownika firmy, że wiecie, trzymają się przepisów bla bla bla. Ale co z resztą osób? Nah, nikt nie ma nic. W minucie 2:45 widać w tle osoby odwiedzające salon oraz recepcjonistkę: nikt nie ma masek. Fajny ten salon, gdzie każdy może coś złapać.

Maski w salonie Land Rovera? Co tam... xD
Maski w salonie Land Rovera? Co tam... xD (YouTube)

Jest to też pewnie reklama salonu. Wiecie, dla takiego miejsca jest to reklama. Nie wiedziałem, że British Automotive Silesia istnieje, ani że sprzedaje Land Rovery i Jaguary. A tak wiem! Z filmu też się dowiedziałem, że nikt nie nosi tam masek xD

KUPIŁAM MOJE WYMARZONE AUTO!

Murcix daje przykład

Była mowa o tym w przypadku Friza, więc jest i o Murcix. Ekipę ogląda najczęściej młodzież. Fani słuchają się swoich idoli, niektórzy poszliby za taką Wersow w ogień. Gdy influencerka mówi otwarcie, że jest chora, ale jedzie po auto i to "poprawi jej stan", to ja bardzo dziękuję.

bEUArHzi

Ktoś się jej posłucha, pójdzie z grypą na miasto czy uczelnię i pozaraża innych. Dlatego też właśnie z chorymi płucami boje się iść teraz na studia, bo może się zdarzyć taka sytuacja, że przyjdzie fan Murcix i zacznie zarażać pół ośrodka.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Angelika Mucha: "Wiele dram jest robionych pod publikę" (WYWIAD)