Fame MMA: Murcix zostanie zakontraktowana? Wardęga zdradza, że *ktoś* z Ekipy ma zawalczyć

Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,24.05.2022 10:00

Fame MMA i kolejny członek Ekipy? Kto wie. Sylwester Wardęga zdradził ostatnio na live odrobinę informacji o następnych walkach. Kogo zobaczymy w oktagonie?

Czekamy na Fame MMA 15. Szczerze powiedziawszy, każdy fan freak fightów powinien być bardzo zadowolony po ostatniej odsłonie. Fame się postarało, zawodnicy dali radę - a oprawa była genialna.

Na ten moment niewiele wiemy o Fame 15. Xayoo już napomknął, że będzie walczył. W kuluarach mówi się także o Konopskim i Spysińskim. Na pierwsze ogłoszenia musimy poczekać do pierwszej konferencji. Ale stary Wardęga zdradził już coś ciekawego.

Fame MMA: Dziewczyna z Ekipy ma zostać zakontraktowana

Jak na razie jest to niepotwierdzona informacja pochodząca od osoby pracującej z Fame - Wardęga sporo wie. Nie traktujcie tego jak pewnik, ale jest to dość wiarygodna informacja.

Sylwek na live wspomniał, że wie, że któraś z dziewczyn z Ekipy ma zostać lub już została zakontraktowana w Fame MMA.

Ja wam mogę coś powiedzieć? Na przykład się dowiedziałem - nie wiem, czy jest kontrakt podpisany - ale jeżeli już doszło do czegoś takiego, że tam komuś było coś tam proponowane, no to raczej to zmierza już w tym kierunku.

Jedna dziewczyna z Ekipy *chyba* będzie walczyła. I mogę sobie to gadać, bo tego nie wiem od Fame [...] Nie powiem która, ale…

Mina Sylwestra Wardęgi
Mina Sylwestra Wardęgi (YouTube)

Czyli możliwe, że "soon" poznamy nową zawodniczkę Ekipy na Fame MMA.

WARDĘGA O TYM, KTO NASTĘPNY Z EKIPY ZAWALCZY NA FAME MMA

O kim mowa? Fani wskazują na Murcix

Sprawa jest taka, że trudno teraz jednoznacznie przewidzieć, o kogo chodzi. Łatwo wyrzucić z wyliczanki Wersow - bo niedawno przekazała, że bałaby się kogoś skrzywdzić. Co do przedziału "może, ale nie wiemy", to teoretycznie każdy z członków Ekipy mógłby zawalczyć.

trwa ładowanie posta...

Jest jedna osoba, którą typuje prawie cały internet - Murcix. Przez ostatnie miesiące mówiła o treningach, że nie ma czasu itd.

[...] mam jeszcze treningi

MURCIX I JEJ TRENINGI

To byłby dość ciekawy wybór, tylko z kim miałaby zawalczyć? Z Moniką Kociołek? Damn, pojedynek Ekipa vs Team X, marzenie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0