Caroline Lekker - test lojalności

Modelka Playboya sprawdzi, czy twój facet jest ci wierny. Cena: 8 tys. złotych

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.03.2022 08:30

Carolina Lekker znalazła ciekawy sposób na dorobienie do wypłaty. Hiszpańska modelka, która współpracowała m.in. z Playboyem, oferuje usługę testu lojalności. Jeśli testowany mężczyzna nie dopuści się zdrady, kobieta zwraca pieniądze.

Zdrada to najgorsza rzecz, jakiej można się dopuścić w związku, ale niestety czasami się to dzieje. Carolina Lekker umożliwia kobietom sprawdzenie, czy mężczyzna, z którym się związały, pozostanie lojalny w sytuacji, gdy nadarzy się okazja do zdrady. Hiszpańska modelka, która wystąpiła w sesji na okładkę Playboy Africa, oferuje usługę testu lojalności w cenie 2 tys. dolarów.

Lekker pozyskuje od klientki numer telefonu oraz profil na Instagramie mężczyzny, który ma zostać poddany testowi. Następnie modelka kontaktuje się z ofiarą i rozpoczyna flirt. - Najpierw kontaktuję się na Instagramie i staram się, aby rozmowa nabrała pikanterii. - tłumaczy Lekker. - Jeśli facet zrezygnuje z kontaktu, zwracam pieniądze klientce.

trwa ładowanie posta...

Test lojalności - ile można na tym zarobić?

Modelka wyjaśnia, że prowadzi rozmowę aż do momentu, gdy mężczyzna zaproponuje jej spotkanie na żywo. Wówczas kobieta kończy test, bo mężczyzna okazał się nielojalny. Następnie Lekker informuje klientkę o przebiegu rozmowy, co najprawdopodobniej kończy się rozpadem jakiegoś związku.

Modelka twierdzi, że zajęcie przynosi jej całkiem dobre zyski. Dotychczas na poddawaniu mężczyzn testowi lojalności zarobiła 10 tys. dolarów (ok. 43 tys. złotych). - Wydam te pieniądze na kosmetyczkę - mówi modelka.

trwa ładowanie posta...

Zyski przeznaczy na operacje plastyczne

Carolina Lekker chce posiadać najdroższe ciało na Instagramie. Dotychczas na operacje plastyczne wydała ponad 620 tys. złotych. Poddała się czterem operacjom nosa, zabiegowi liposukcji, bioplastyki, bichektomii oraz harmonizacji rysów twarzy. Rezultat operacji możecie ocenić na jej Instagramie - kobietę śledzi ponad 500 tys. fanów.

trwa ładowanie posta...

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 19