Mini Majk i Paulina, rozstanie zostanie ogłoszone wkrótce?

Mini Majk i Paulina rozstali się? "Nic nie trwa wiecznie"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.02.2023 10:00

Na Instagramie Mini Majka pojawiło się zastanawiające Stories. To napis "Nic nie trwa wiecznie" na czarnym tle. Fani już snują swoje teorie. Co się dzieje z Mini Majkiem i Pauliną Kozłowską?

Teorii na temat związku influencerów Mateusza Krzyżanowskiego, czyli Mini Majka oraz Pauliny Kozłowskiej zawsze było sporo. Tak samo jak kontrowersji, które ciągnęły się za nimi od kilku(nastu) miesięcy.

Pamiętacie aferę, kiedy Paulina zdradziła kilka szczegółów z ich łóżkowego życia? Albo gdy Mateusz przemalował (no, owrapował) jej auto na kolor, którego - lekko mówiąc - nie była największą fanką?

We wtorek 8 lutego na Stories Mini Majka i Pauliny pojawiły się materiały, które wywołały poruszenie w sieci. Czy to koniec związku Mini Majka i Pauliny?

Mini Majk na Instagramie: "Nic nie trwa wiecznie"

Fighter High League Mini Majk dodał wpis na Stories. Niby nic takiego, ale kompletnie odmienne od tego, do czego przywykliśmy. To nie jego pies, ćwiczenia do walki - ani nawet sama Paulina. Dodał po prostu jedno zdanie na czarnym tle:

"Nic nie trwa wiecznie"

Stories Mini Majka o rozstaniu z Pauliną?
Stories Mini Majka o rozstaniu z Pauliną? (Instagram)

Stories zniknęło po kilku godzinach.

Paulina Kozłowska i emotka złamanego serca

W tym samym czasie na Instagramie uaktywniła się też Paulina. Na Stories dodała emotkę złamanego serca. Wpis zniknął po około 15 minutach:

trwa ładowanie posta...

Mini Majk usuwa zdjęcia z Pauliną

Z profilu Mini Majka na Instagramie zniknęły ich fotki Pauliny oraz te, na których byli razem. Pozostał sam Majkel i jego psy:

trwa ładowanie posta...

Internauci: Mini Majk i Paulina się rozstali!

Internet zareagował dość jednostajnie na podwójnie Stories i usunięcie fotek. Według spekulacji fanów to koniec związku Mini Majka i Pauliny.

trwa ładowanie posta...

Musimy pamiętać, że rozstanie nie zostało potwierdzone, więc możliwe, że związek Mini Majka i Pauliny po prostu przeżywa kryzys. Poczekajmy aż sami zabiorą głos.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 207
  • emoji ogień - liczba głosów: 209
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 214
  • emoji smutek - liczba głosów: 196
  • emoji złość - liczba głosów: 212
  • emoji kupka - liczba głosów: 182
Ernest,zgłoś
Lepiej dla niego. Dziewczyna była z nim tylko dla kasy i rozpoznawalności . Jak już ją poznali w internecie to nie jest jej potrzebny. Panowie omijajcie takie dziewczyny, bo jest wiele z lepszym charakterem.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się