Związek z samolotem

Faceci ją rozczarowali. Teraz zaprasza do łóżka tylko zabawkowy SAMOLOT

Źródło zdjęć: © Facebook
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.03.2022 16:49

- Nigdy nie miałam lepszego partnera - twierdzi 28-letnia Sandra, spoglądając na zabawkowy samolot. Kobieta traktuje przedmiot jak miłość swojego życia. Kładzie się z nim spać i całuje na dzień dobry. Nie planuje wrócić do relacji z człowiekiem.

Sandra nawiązała romans z zabawkowym samolotem w styczniu tego roku. 28-latka z Budapesztu kupiła przedmiot przez internet za ok. 3600 złotych. Kobieta nie spodziewała się, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. - Nie wiem dlaczego, ale po prostu go kocham - mówi Sandra. - Jest piękny, to moja bratania dusza. Samolot jest pierwszą rzeczą, którą widzę rano i ostatnią, gdy kładę się spać.

Sandra od najmłodszych lat jest zajawiona na punkcie lotnictwa. Poprzedni, ludzcy partnerzy kobiety nie mieli problemu z jej ponadprzeciętnym zainteresowaniem względem samolotów. Dopiero w 2021 roku Sandrze udało się znaleźć wymarzoną pracę w branży lotniczej. Dzięki temu może spędzać większość dnia w otoczeniu swoich ulubionych rzeczy - samolotów.

trwa ładowanie posta...

Samolot lepszy od faceta

Kobieta przez długi czas była w relacji z człowiekiem. Kiedy pod koniec ubiegłego roku się rozstała, tym razem postanowiła spróbować szczęścia w miłości z przedmiotem. Ryzyko się opłaciło, ponieważ ona i zabawkowy samolot tworzą szczęśliwą parę. Sandra twierdzi, że nigdy wcześniej nie była tak zakochana.

- Całujemy się, przytulamy przez całą noc i uprawiamy seks. Mogę robić z nim wszystko - mówi Sandra. Dla jasności - jej nowy odrzutowy kochanek ma na imię Luffancs.

trwa ładowanie posta...

Może będą z tego dzieci?

Sandra twierdzi, że Luffancs to miłość jej życia. - Kiedy wyjeżdżam na weekend z domu, zabieram go wszędzie ze sobą - mówi 28-latka. Mimo że kobieta pracuje na lotnisku, gdzie wszędzie czekają na nią pokusy, nawet nie fantazjuje o tym, że mogłaby zdradzić Luffancsa z innym samolotem z pracy. - Nie chcę zniszczyć tej wyjątkowej relacji. Nie sądzę, że kiedyś wrócę do związku z człowiekiem.

trwa ładowanie posta...

Kogo z was urzekła historia o miłości między kobietą a samolotem?

Źródło: The Mirror

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 148
  • emoji smutek - liczba głosów: 17
  • emoji złość - liczba głosów: 11
  • emoji kupka - liczba głosów: 58