społeczeństwo
Ile osób można obrazić w jednym wpisie? Przemysław Czarnek idzie na rekord
Mentzena "zmęczyło" spotkanie z wyborcami w Warszawie.

Mentzen "zachlał" na spotkaniu z wyborcami. Jak się tłumaczy?

Źródło zdjęć: © @TygodnikNIE Twitter, canva
Marta Grzeszczuk,
28.05.2023 10:56

Sławomir Mentzen ujawnił na Twitterze, że po pierwszym z serii spotkań z wyborcami urwał mu się film. Nagranie krążące w w sieci pokazuje polityka w ciężkim stanie.

26 maja w Warszawie odbyło się pierwsze w tym roku wydarzenie Sławomira Mentzena pod hasłem "Piwo z Mentzenem". Polityk prowadzi na spotkaniach agitację wyborczą i sprzedaje piwo ze swojego browaru.

Następnego dnia "Tygodnik NIE" opublikował na Twitterze nagranie, na którym widać jak skończyła się dla Mentzena ta impreza. Delikatnie mówiąc utratą samokontroli. Filmik powstał nad ranem na ul. Foksal, spotkanie z wyborcami zaczynało się o 19 na warszawskiej Pradze.

trwa ładowanie posta...

Komentarze były mniej i bardziej wyrozumiałe. Od "Hej @pisorgpl, potrzebny program Esperal+ dla waszego przyszłego koalicjanta" do "Chłop nad ranem jeszcze się na nogach trzyma i nie podpiera choć zmęczony, garnitur czysty, awantur nie robi a tu wielka afera." To jak wiele komentatorów "doceniło", że Mentzen zachowuje się spokojnie, jest chyba najsmutniejszym podsumowaniem kultury picia w Polsce.

Mentzen doprowadził się do smutnego stanu
Mentzen doprowadził się do smutnego stanu (@TygodnikNIE Twitter)

Sławomir Mentzen komentuje kompromitujące nagranie

27 maja po godzinie 19 Mentzen wrzucił na Twittera krótki filmik z komentarzem do całej sytuacji. Przyznaje, że "zachlał" do tego stopnia, że urwał mu się film. Może to oznaczać, że polityk nie ma kontroli nad swoim sposobem picia. Blackouty pojawiają się najczęściej, gdy poziom alkoholu we krwi wzrośnie gwałtowanie w krótkim czasie.

trwa ładowanie posta...

Przypomnijmy, że w rozmowie z "Faktem" Mentzen utrzymywał: "W trakcie takiego występu wypijam, dwa, trzy, czasem cztery piwa". Możliwe oczywiście, że do stanu z porannego nagrania doprowadził się już po spotkaniu z wyborcami. Ale nie jest zbyt budujące, że człowiek, który ma ochotę urządzać nam życie jako polityk, wydaje się mieć problem z kontrolowaniem własnego.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 138
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Kasia5688,zgłoś
Ale piecze was dolna część pleców bo Konfederacji wzrasta poparcie i oczywiście "wolne media" muszą kreować rzeczywistość swoimi śmiesznymi tytułami artykułów tylko po to by dyskredytować konfe w oczaczy potencjalnych nowych wyborców.
Odpowiedz
0like0dislike
Marcin,zgłoś
Chyba nie widzieliście osoby w ciężkim stanie. Piwo i alkohol są dla ludzi - skoro nie są zakazane- można je pić. Proste.
Odpowiedz
1like2dislike
Konrad,zgłoś
Ależ on nikomu życia nie chce organizować! Wręcz przeciwnie! Chce skończyć z organizowaniem życia przez poprzednich i obecnych rządzących.
Odpowiedz
7like5dislike
Zobacz komentarze: 4
Komentarze (4)
arrow
Aktywiści blokowali Maraton Warszawski. "Żadnego nowego gazu"