Meghan Markle

Meghan i Harry postaciami CGI? Teorie spiskowe wokół wywiadu u Oprah Winfrey

Źródło zdjęć: © YouTube @CBS / YouTube @CBS
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.03.2021 14:15

Powiedzieć, że wywiad księcia i księżnej Sussexu u Oprah Winfrey odbił się na świecie szerokim echem, to jak nic nie powiedzieć. Absolutnym hitem są teorie spiskowe, które po wywiadzie ukazały się na Twitterze i Telegramie. Sprawdźcie, czego dotyczą!

Książę Harry i Meghan Markle w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey poruszyli wiele tematów, ujawniając, co się dzieje za kulisami rodziny królewskiej. Spośród wątków, które pojawiły się w wywiadzie, chyba najbardziej szokującym był ten dotyczący rasistowskich zachowań, z jakimi para zetknęła się w Pałacu Buckingham. Niemniej w tym tekście skupię się na czymś bardziej niesamowitym.

Zwolennicy ruchu QAnon – sekciarskiej grupy wierzącej, że Donald Trump toczy wojnę z tajemniczą, ogólnoświatową organizacją przestępczą – "przeanalizowali" wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah i... coś im się nie zgadzało. Na Twitterze i Telegramie pojawiły się teorie spiskowe, jakoby prowadząca wywiad nosiła opaskę monitorującą na nodze, a książę i księżna Sussexu byli wygenerowani komputerowo.

QAnon twierdzi, że Oprah Winfrey jest zamieszana w handel ludźmi

O teoriach spiskowych, które są pokłosiem głośnego wywiadu, informują czołowe zagraniczne media – Independent, Business Insider, Yahoo. Pierwsza teoria dotyczy samej Oprah Winfrey. Użytkownicy Twittera i Telegramu sugerują, że reporterka miałaby nosić na nodze opaskę monitorującą, ponieważ toczy się wobec niej śledztwo w sprawie handlu ludźmi.

Internauci dzielą się screenami z wywiadu, na których zwracają uwagę na nietypowy wygląd obuwia kobiety. Materiał jednego buta jest wybrzuszony, co ma dowodzić, że znajduje się tam opaska monitorująca. Portale CBS i Insider zwróciły się do współpracowników Oprah Winfrey z prośbą o komentarz w sprawie tej teorii spiskowej, ale nie otrzymały odpowiedzi.

trwa ładowanie posta...

QAnon twierdzi, że wywiad Meghan i Harry'ego został wygenerowany w CGI

Jak informuje portal Vice, jeden z wpływowych członków grupy QAnon na Telegramie (ponad 225 tys. obserwatorów) miał stwierdzić, że "cały wywiad został stworzony w CGI". Tak naprawdę Oprah Winfrey została dawno temu zamordowana, a postaci widoczne na wywiadzie są wygenerowane komputerowo.

QAnon twierdzi również, że Joe Biden jest projekcją stworzoną przy pomocy Hollywood.

trwa ładowanie posta...

Skoro jesteśmy w temacie dzbaniastych teorii spiskowych, sprawdźcie, jakie tajemnice skrywa Mars?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1