Internauci niepokoją się długą nieobecnością księżnej Kate

Gdzie jest księżna Kate? Internauci snują teorie spiskowe

Źródło zdjęć: © Instagram: princeandprincessofwales / Instagram: princeandprincessofwales
Weronika Paliczka,
13.03.2024 13:00

Od czasu tajemniczej operacji księżnej Kate minęły niecałe dwa miesiące. Choć na oficjalnym koncie księżnej i księcia Walii na Instagramie opublikowano fotografię, na której Kate Middleton pozuje z dziećmi, dla wielu fanów to za mało. Internauci węszą spisek, a zaczęło się od przerobionego zdjęcia.

Monarchia brytyjska ma ostatnio poważne problemy. Wydaje się, że wraz ze śmiercią królowej Elżbiety II ruszyła machina kłopotów, której nie da się zatrzymać. Najpierw król Karol III poddał się rutynowemu zabiegowi związanemu z powiększoną prostatą, podczas którego wykryto u monarchy nowotwór niezwiązany z prostatą, o czym w oświadczeniu poinformował pałac Buckingham.

Król Karol III ma raka

W dokumencie dotyczącym króla Karola III napisano: "Podczas niedawnego zabiegu Króla w szpitalu z powodu łagodnego powiększenia prostaty zwrócono uwagę na osobną, niepokojącą kwestię. Późniejsze badania diagnostyczne zidentyfikowały postać raka. Jego Królewska Mość rozpoczął dziś harmonogram regularnych zabiegów, na który lekarze zalecili mu odroczenie obowiązków publicznych. Przez cały ten okres Jego Królewska Mość będzie w dalszym ciągu jak zwykle zajmował się sprawami państwowymi i urzędowymi dokumentami".

trwa ładowanie posta...

Rzecznicy kontynuowali: "Król jest wdzięczny swojemu zespołowi medycznemu za szybką interwencję, która była możliwa dzięki niedawnemu zabiegowi szpitalnemu. Jest całkowicie pozytywnie nastawiony do swojego leczenia i nie może się doczekać jak najszybszego powrotu do pełnych obowiązków publicznych. Jego Królewska Mość zdecydował się podzielić swoją diagnozą, aby zapobiec spekulacjom i mieć nadzieję, że pomoże to w zrozumieniu opinii publicznej wszystkich osób na całym świecie dotkniętych chorobą nowotworową".

Księżna Kate jest chora?

17 stycznia 2024 r. na oficjalnym Instagramie Księcia i Księżnej Walii opublikowano oświadczenie dotyczące zdrowia Kate Middleton. W dokumencie poinformowano, że księżna została dzień wcześniej przyjęta do szpitala ze względu na zaplanowaną operację w obszarze jamy brzusznej. Rzecznicy rodziny królewskiej napisali: "Operacja zakończyła się sukcesem i oczekuje się, że księżna pozostanie w szpitalu przez dziesięć do czternastu dni, zanim wróci do domu, aby kontynuować rehabilitację. Z aktualnych opinii lekarskich wynika, że powrót do obowiązków publicznych prawdopodobnie nastąpi dopiero po Wielkanocy".

trwa ładowanie posta...

Rzecznicy podkreślają, że księżnej zależało na zachowaniu tajemnicy lekarskiej: "Księżna Walii docenia zainteresowanie, jakie wywoła to oświadczenie. Ma nadzieję, że społeczeństwo zrozumie jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci; oraz jej życzenie, aby jej osobiste dane medyczne pozostały prywatne. Dlatego też Pałac Kensington będzie przekazywał aktualne informacje na temat postępów Jej Królewskiej Mości jedynie wówczas, gdy pojawią się nowe istotne informacje do przekazania. Księżna Walii pragnie przeprosić wszystkie zainteresowane osoby za to, że musi przełożyć zbliżające się aktywności społeczne. Nie może się doczekać przywrócenia jak największej liczby osób tak szybko, jak to możliwe, tak szybko, jak to możliwe".

Księżna Kate powróciła?

W niedzielę 10 marca na profilu księcia i księżnej Walii na Instagramie opublikowano zdjęcie, na którym Kate Middleton pozuje z dziećmi: księciem Georgem, księciem Louisem oraz księżniczką Charlotte. Internauci zauważyli jednak wiele niepokojących szczegółów, m.in. dziwny układ rąk Louisa.

Internauci są zaniepokojeni nieobecnością księżnej Kate
Internauci są zaniepokojeni nieobecnością księżnej Kate (Instagram: princeandprincessofwales , Instagram: princeandprincessofwales)

Znawcy edycji fotografii jednogłośnie stwierdzili, że zdjęcie zostało przerobione. Fotografia została opatrzona opisem: "Przerobione zdjęcie lub film. To samo zdjęcie zawarte w innym poście zostało sprawdzone przez niezależnych weryfikatorów".

Księżna Kate próbowała obronić zamieszczone zdjęcie. Przyszła królowa napisała na X: "Podobnie jak wielu fotografów amatorów, od czasu do czasu eksperymentuję z edycją. Chciałam przeprosić za zamieszanie, jakie spowodowało rodzinne zdjęcie, które udostępniliśmy wczoraj. Mam nadzieję, że wszyscy spędzili bardzo miło Dzień Matki. C".

trwa ładowanie posta...

Gdzie jest księżna Kate?

Fani teorii spiskowych ruszyli na X. Jedna z osób porównała zdjęcie Kate Middleton z okładki Vogue z 2016r. z tym opublikowanym jako powrót księżnej. Inni zauważają, że na zdjęciu, w którym rzekomo Kate ma poruszać się samochodem, cegły widoczne przez okno nie zgadzają się z cegłami na ścianie. Sama księżna ma być również wklejona, a fotografia podobno pochodzi z jednego z wydarzeń, w którym Kate brała udział.

trwa ładowanie posta...

Internauci mają swoje teorie spiskowe: ich zdaniem Kate Middleton zniknęła, ponieważ miała romans z bratem swojej siostry, Pippy Middleton. Mężczyzna jest zawodowym kierowcą wyścigowym. Inni uważają, że księżna podzieliła los Diany Spencer i tak, jak matka Williama, została zamordowana. Regularnie głoszone są także teorie na temat operacji, której poddała się Kate: internauci przerabiają wszystko, od nowotworu, do operacji plastycznych.

Jedno pozostaje pewne: z każdą minutą niepokój o los Kate Middleton rośnie. Wygląda na to, że jedynie powrót do udziału w wydarzeniach publicznych może uspokoić fanów rodziny królewskiej.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
tjaaa,zgłoś
"miała romans z bratem swojej siostry" COOO???
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się