Medusa kontra Aki. Drama

Medusa kontra Aki. Twitch żyje dramą dwóch streamerów

Źródło zdjęć: © Medusa / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.03.2023 12:30

Streamer Adrian Salamon, znany jako Medusa, zaangażował się w dramę z Oskarem Toborowiczem, znanym jako Aki. Twórcy pokłócili się o absolutną głupotę. Czy spór zakończy się walką w oktagonie?

Tydzień bez afery w internecie byłby tygodniem straconym. Tym razem drama ma miejsce na Twitchu. Bohaterowie konfliktu to Adrian Salamon, znany jako Medusa, a także Oskar Toborowicz, znany jako Aki. Oskar jest członkiem grupy streamerskiej Xayoo Industries.

Afera wybuchła po tym, gdy Aki opublikował zabawne zdjęcie z podobizną Medusy. Adrian potraktował gest bardzo poważnie i zaczął rzucać pod adresem streamera bliżej nieokreślone groźby: - Śmiać to on się może, ku*wa, ze swojego brata na chacie, a nie ze mnie. (...) Ku*wa, udowodnię to mu. Możecie mu przekazać, że ma przepie*dolone u mnie - powiedział Medusa na streamie.

Drama Medusa kontra Aki

Medusa zapewnił widzów, że ma dystans do tego, co dzieje się w internecie. Jednocześnie wściekł się na Akiego za wykorzystanie jego wizerunku.

- Rozumiem, że ludzie zrobili sobie mema na Twitchu. Uwierzcie mi, że mi się to podoba. (...) Ale jeżeli ktoś bezczelnie wrzuca moją mordę, żeby się ze mnie pośmiać, to jest przesada i tego nie będę tolerował. 5 tys. osób może napisać mi, że nie mam racji, ale ja swojej godności będę bronił i nie będzie jakiś byle typ w okularkach wrzucał mojego zdjęcia i rzucał mnie na pośmiewisko przed tysiące ludzi. Mam dystansik? No tak - powiedział Medusa.

Aki podszedł do sprawy z dużym dystansem. Streamer wysłuchał zarzutów Medusy i je wyśmiał: - Miałem tylko jego zdjęcie ze screenshota. On jest odklejony, jest odklejusem - powiedział Aki.

AKI VS MEDUSA

Medusa nie zjednał sympatii internautów atakiem na członka Xayoo Industries. "Medusa w 2023 będzie jak Dis kiedyś", "Mam dystansik? No tak", "Sam nie wie, o czym mówi", "Początek końca", "Niech on już wyjdzie z Twitcha". To tylko niektóre komentarze w mediach społecznościowych pod adresem Medusy.

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok/Boop

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4