trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
Liza z banem na Twitchu

Liza z banem na Twitchu. Za co mogła spaść z rowerka?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram - llleasy_
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.03.2023 16:00

Tego nikt się nie spodziewał. Elizabeth Anorue, znana jako Liza, dostała od Twitcha prezent w postaci bana. Influencerka wykorzystała tę okazję do ataku na inną streamerkę.

Ukraińska influencerka Elizabeth Anorue jest twórczynią, obok której trudno przejść obojętnie. Niektórzy uwielbiają publikowane przez nią treści, inni nie znoszą. Dziewczyna zyskała popularność w Polsce dzięki wspólnym streamom z Franciszkiem Rusieckim, w sieci znanym jako Franio.

28 marca Liza dostała bana na Twitchu. Trudno powiedzieć, co wkurzyło administrację serwisu i kiedy streamerka będzie mogła wrócić na platformę. Internauci udostępniają sobie fragment live'a Frania, na którym Liza powiedziała N-worda po polsku. Być może ten moment był powodem surowej kary dla influencerki.

trwa ładowanie posta...

Liza z banem na Twitchu

Liza znana jest z tego, że lubi poddymiać. Dziewczyna napisała na Twitterze, że ban jest okazją dla streamerki o pseudonimie Navcia do wypicia szampana. Powiedzieć, że twórczynie nie czują do siebie sympatii, to jak nic nie powiedzieć. Historię ich długiego konfliktu opisaliśmy w osobnym artykule.

trwa ładowanie posta...

Navcia była przygotowana na zaczepkę Lizy: "Jak coś to Navcia, d**ilu, bo widzę, że już kolejny raz się mylisz" - napisała na Twitterze. Liza odparła: "Nie z**raj się, i tak cię w Fame MMA nie chcą, bo jesteś nudna". Navia odpisała influencerce: "Ciebie wzięli, bo kręciłaś d**ą u Franka, nie wiem, czy jest się czym chwalić".

"Koleżanka Kasix i osoba, która zdobyła swoją widownię dzięki ławeczkom z innymi twórcami, będzie się wypowiadać na temat, kto i jak się wybił? Moja d**a mi dała w rok więcej, niż ty dostałaś swoim głupim pier***eniem przez całe życie, więc lepiej pomyśl o swoim kontencie, a nie o mojej d**ie" - zwróciła się Liza do Navci na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Nie wiemy, czym polska społeczność Twitcha zasłużyła sobie na tak wybitne streamerki, ale musiały to być straszne przewinienia. Jeśli chcecie zejść głębiej w studnię absurdu, zapraszamy do artykułu o Monice Kociołek, która wzruszyła się tym, że napompowała koło do roweru.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"