Masza Graczykowska po operacji

Masza Graczykowska "wycięła" sobie policzki. Ile zapłaciła?

Źródło zdjęć: © Masza Graczykowska / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.03.2023 09:58

Influencerka Masza Graczykowska podzieliła się wrażeniami z operacji plastycznej. 22-letnia twórczyni zdecydowała się na wyszczuplenie twarzy, aby wyglądać jak topowe modelki. Nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Masza Graczykowska jest influencerką, którą na YouTube subskrybuje blisko 160 tys. osób. Twórczyni nagrywa filmy o tematyce beauty i lifestyle'owej. Kobieta zasłynęła walką w oktagonie z aktywistką Mają Staśko podczas High League 5. Masza przegrała pojedynek w pierwszych sekundach, czym wystawiła się na krytykę fanów freak fightów.

Koneserzy internetowych aferek mogą kojarzyć Maszę z dramy z Agatą Fąk, znaną jako Fagata. Spór pomiędzy influencerkami jest na tyle złożony, że nie ma sensu opisywać go w niniejszym artykule. Mój redakcyjny kolega poświęcił dramie osobny artykuł, do przeczytania którego was gorąco zachęcam.

Masza Graczykowska przeszła operację plastyczną twarzy

Masza opublikowała film o dramatycznie brzmiącym tytule "WYCIĘŁAM SOBIE POLICZKI". Jeśli podobnie jak ja, w pierwszym odruchu pomyśleliście, że influencerka ma teraz dziury w twarzy, to nic bardziej mylnego. W zabiegu chodzi o redukcję poduszek tłuszczowych policzków. Operacja znana jest pod nazwą usuwanie poduszek Bichata lub lipektomia policzkowa. Jest to krótki zabieg, którego celem jest uzyskanie bardziej konturowego wyglądu twarzy.

Zabieg miał miejsce w jednej z warszawskich klinik. Masza podzieliła się dość drobiazgową relacją z operacji. Podczas gdy influencerka leżała na stole operacyjnym, kamera zarejestrowała kilka momentów pracy chirurgów. Drastyczne momenty zostały zablurowane na nagraniu. Podczas zabiegu otrzymała znieczulenie miejscowe. Jak przyznaje influencerka, wszystko trwało ok. 20 minut.

Dlaczego Masza podała się operacji twarzy?

Wrażenia podczas operacji nie były przyjemne. - Czułam dosłownie, jak mnie tną na żywca i bardzo, bardzo mnie bolało. Czułam, jakby tego znieczulenia, ku*wa, nie było. (...) Nie wiem, czy to wina anestezjologa, że podali mi za mało znieczulenia, czy o co chodzi, ale czułam się nie bardzo, powiem wam szczerze - relacjonuje Masza.

Zdecydowałam się na to, bo naoglądałam się celebrities, Bella Hadid i tak dalej. Mają taki zabieg wykonany, żeby mieć modelesque look.

- Masza Graczykowska

Masza mówi, że zaraz po operacji czuła się otępiała. Dopiero drugiego dnia pojawił się ból po tym, gdy influencerka zjadła pikantne chipsy: - Byłam in so much pain, że to jest ch*j. (...) Napuchłam jak balon. (...) Bardzo się przestraszyłam. Zadzwoniłam do lekarza, przepisał mi antybiotyk i wszystko zeszło po kilku dniach - mówi Masza.

Masza poprosiła lekarza o naturalny efekt. Miało to oznaczać tyle, że chirurg nie wyciągnął jej całego tłuszczu z policzków. Influencerka zapewnia, że jest to zabieg permanentny. - Nawet jeśli przytyjecie, waga nie wpłynie na tę część twarzy, która przeszła operację - mówi Masza.

Ile kosztował zabieg?

Influencerka szczerze mówi o potencjalnych negatywnych skutkach operacji plastycznej: - Chcę wam powiedzieć o minusach, bo każdy zabieg może mieć powikłania. Ten zabieg może sprawić, że opadnie wam twarz i zrobią wam się chomiki. Zrobiłam to z pełną świadomością konsekwencji. Ale stwierdziłam, że j*bać to. Ja to chcę. Nie chcę żałować, że nie zrobiłam. Mam jedno życie. Chcę to chcę. Najwyżej zrobię sobie lifting i tyle - tłumaczy Masza. Koszt operacji miał wynieść 7,5 tys. zł.

WYCIĘŁAM SOBIE POLICZKI! / Wszystko o mojej operacji.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1432
  • emoji ogień - liczba głosów: 66
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11937
  • emoji smutek - liczba głosów: 902
  • emoji złość - liczba głosów: 1224
  • emoji kupka - liczba głosów: 4751
Izabela,zgłoś
Ciekawe jak będzie wyglądać za 10 lat kiedy twarz naturalnie się wychudza i obwisa .. Wtedy kolejne operacje i wygląd jak Donatella Versace ... głupota nie zna granic jest bezdenna
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
Adam,zgłoś
Żenada. Zaprowadźcie to stworze do psychiatry. Potrzebuje pomocy.
Odpowiedz
51Zgadzam się5Nie zgadzam się
Lili,zgłoś
Usta totalna porażka !!
Odpowiedz
36Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 40