Marcin Dubiel pisze książkę

Marcin Dubiel wyda książkę. Czy ludzkość jeszcze nie dość wycierpiała?

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.04.2022 15:30

Tegoroczne święta zapowiadają się inaczej niż wszystkie. Wiele młodych osób znajdzie pod choinką nową książkę Marcina Dubiela - influencera, byłego prankstera i freak fightera. Może jeszcze uda się jakoś powstrzymać proces wydawniczy?

Nikt o to nie prosił. Nikt tego nie potrzebował. Marcin Dubiel ogłosił, że pisze książkę i planuje ją ukończyć pod koniec tego roku. Biorąc pod uwagę, że influencer posiada już na koncie jedną publikację - Pokemon Go! Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik - już teraz współczujemy wszystkim drzewom, które zostaną ścięte na potrzeby nadchodzącego dzieła.

Marcin wyjawił swoje plany wydawnicze w wywiadzie, którego udzielił dziennikarzowi Mateuszowi Kaniowskiemu. O influencerze jest głośno z wielu powodów - jego twarz reklamuje płatki śniadaniowe i napoje, a on sam przygotowuje się do freak fightuAlberto podczas High League 3. Dlaczego Marcin nie mógłby spocząć na laurach i nie zajmować się działalnością wydawniczą, o co bardzo go prosimy?

trwa ładowanie posta...

Marcin Dubiel zapowiada nową książkę

Marcin Dubiel powiedział Kaniowskiemu, że z lekturą jego nowej książki fani muszą poczekać na "końcówkę tego roku". - Jestem w trakcie pisania książki - powiedział podekscytowany i tajemniczy Marcin Dubiel. - Trwa to trochę długo, dlatego że ja sam chcę napisać swoją książkę, a nie zlecić to komuś innemu. Nie jest to poradnik do Pokemon GO, który kiedyś wydałem.

Kaniowski: - Jesteś takim humanistą, że piszesz książki?

Dubiel: - Tak, ja w ogóle bardzo dużo czytam. Oczywiście współpracuję z chłopakiem, który mi w tym pomaga, bo jestem mocno zawalony czasowo. Na razie układamy wszystkie tematy, które mają się w niej zawrzeć po kolei. Ta książka... Ja nie jestem przekonany, czy ja będę miał po niej jeszcze jakieś współprace. Sporo osób będzie chciało mnie pozwać, sporo wrogów sobie o mnie przypomni. Będzie grubo.

DUBIEL vs ALBERTO to PRANK?!?! | MATEUSZ KANIOWSKI

O czym może być nowa książka Marcina Dubiela?

Mam ogromne obawy, że Marcin Dubiel przeczytał autobiografię Kuby Wojewódzkiego, która zainspirowała go do spisania podkolorowanej historii swojego życia. Oby tak się nie stało, bo pisanie autobiografii w wieku 26 lat to jest o jakieś 26 lat za wcześnie. Może Marcin wytłumaczy w swojej książce, dlaczego kieruje w niebezpieczny sposób, jedną dłoń trzymając na kierownicy, a drugą nagrywając psa na InstaStories?

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Jayy,zgłoś
Nie no wiadomo, że Dubiel nie pobije pismaków z Vibez, jeśli chodzi o brak umiejętności pisania...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się