serial
Anya Chalotra o zmianach w "Wiedźminie". Co myśli o odejściu Henry'ego Cavilla?
randki

Listy zamiast Tindera i zamek zamiast plaży. Ktoś ma ochotę na randki w stylu "Bridgertonów"?

Źródło zdjęć: © "Bridgertonowie", "Duma i uprzedzenie", Materiały własne red. Vibez
Anna RusakAnna Rusak,08.07.2021 14:10

Najnowszy program randkowy przeniesie nas do przeszłości. Czyżby moda na "Bridgertonów" zmieniła nasz sposób flirtowania?

Dobra, programy randkowe średnio mnie interesują, chociaż oczywiście szanuję wszystkich fanów "Hotelu Paradise" czy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Kuba chociażby wymieniał 5 powodów, przez które ta produkcja jest hitem. Amerykańska stacja Peacock wymyśliła jednak taki program, że gdyby pojawił się w Polsce, to sama chętnie wzięłabym w nim udział.

Myślę, że jego powstanie miało dużo wspólnego z szałem na "Bridgertonów", choć twórcy sięgnęli trochę dalej, można powiedzieć „do korzeni” takich produkcji i nazwali swój najnowszy program: "Pride & Prejudice: An Experiment in Romance".

Dumna, uprzedzona, randkująca

Tak, dobrze myślicie, Jane Austin maczała w tym palce, choć pewnie większość z Was nie czytała jej powieści. Bardziej popularna jest raczej ta filmowa wersja "Dumy i uprzedzenia" z Keirą Knightley. W każdym razie powiedzmy, że osadzając to bardziej we współczesnych produkcjach, nowy program randkowy będzie miał więcej wspólnego z "Bridgertonami".

Pride & Prejudice Official Trailer #1 - Keira Knightley Movie (2005) HD

Ćwiczcie pisanie piórem i celne strzały!

Można powiedzieć, że to taki powrót do starego stylu randkowania. Zamiast plaży i kostiumów kąpielowych będą wiejskie zamki, wzgórza i pełne powagi stylizacje. Poza tym to koniec telefonów i Facebooka - uczestnicy będą się komunikowali za pomocą listów, a ich nowymi ulubionymi aktywnościami będzie łucznictwo i przejazdy dorożką:

"Grupa zakwalifikowanych i pełnych nadziei zalotników będzie musiała zdobyć serce bohaterki i jej dworu. Akcja będzie się rozgrywała w wiejskim zamku mieszczącym się, na pięknych, falujących wzgórzach"

"Bohaterka oraz zalotnicy doświadczą tego, z czego kiedyś tworzyły się nasze marzenia. Będą przejażdżki dorożką i łodzią po jeziorze, łucznictwo i odręcznie pisane listy. Bohaterowie poszukujący miłości zanurzą się w tej niezwykłej podróży w czasie. Z pomocą swojego dworu nasza bohaterka zdecyduje, kto najbardziej zasługuje na walkę o jej serce".

Aktualnie trwa casting na "szlachetnych zalotników" i ja bardzo liczę, że niedługo ten format przywędruje też do Polski. Tylko przydałoby się jednak tę Jane Austin trochę uwspółcześnić, nie sądzicie? W końcu tą "szukającą miłości bohaterką" też mógłby być facet, prawda?

Czasy, w których biedne księżniczki czekały na swoich książąt już się na szczęście skończyły. Co oczywiście nie zmienia faktu, że takie "starodawne flirtowanie" byłoby na pewno ciekawym przeżyciem. A Wy wzięlibyście udział w takim programie? Oglądalibyście?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Znamy datę premiery 2. sezonu "The Last of Us". Nie jest dobrze