popkultura
"Bejba, it's kinda krejza", ale w wersji Lego. Tego widoku nie zapomnisz
Marcin Najman wspomina o sytuacji, gdzie Boxdel miał brzmieć jak odkurzacz... w toalecie

Boxdel o Najmanie: "jest dla mnie niepełnosprawny. Jest po prostu cymbałem"

Źródło zdjęć: © YouTube, Twitter, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,03.02.2022 12:30

Drama Boxdela z Marcinem Najmanem trwa dalej. We wtorek opisaliśmy filmik Michała - teraz Najman zaatakował bardzo przemyślanym tweetem, sugerującym… pewnie nielegalne aktywności. Co się tutaj wydarzyło?

Boxdel wypowiedział się trochę więcej na temat Najmana w środowych Aferkach. Oj, było ostro. Aktualizacja na końcu tekstu.

We wtorek pisaliśmy o tym, co Michał "Boxdel" Baron uważa na temat Marcina Najmana. Przytoczył on historię, w której włodarz MMA-VIP musiał rzekomo chodzić na hotelową siłownię po zamknięciu. Dlaczego? Przeczytajcie o tym tutaj.

Marcin Najman "odpowiada" Boxdelowi

Kilka godzin po wypowiedzi Boxdela Najman wrzucił na Twittera wpis, w którym sugeruje, że Michał podczas Fame MMA 5 udał się tajemniczo do toalety ze znajomym. Stamtąd miały wybrzmieć dźwięki odkurzacza:

Dochodzą mnie słuchy, że Bąbel nie może żyć i robić sobie zasięgów beze mnie. Hmm… Bąbel, gdy miałem drzemkę w szatni, przed walką z Bonusem w Ergo Arenie, wszedłeś z kolegą i chcieliście skorzystać z toalety. Dlaczego było słychać odgłosy odkurzacza? Zawsze mnie to zastanawiało

trwa ładowanie posta...

Zacznijmy od najprostszego - w toalecie nie ma odkurzaczy, tylko to:

trwa ładowanie posta...

Pamiętajcie, jeżeli jesteście w toalecie i słyszycie odkurzacz, to: albo ktoś sprząta łazienkę, albo załatwiacie się w schowku i włączyliście przypadkowo odkurzacz.

Marcin Najman rzekomo posądził Boxdela o wciągnie nielegalnych substancji w toalecie podczas Fame MMA 5. Dlaczego? Bo skomentował raz czy dwa zachowanie kontrowersyjnego włodarza MMA-VIP, który jest na ustach wszystkich od jakiegoś czasu.

Boxdel odpowiada… beką

Poniżej zobaczycie urywek z live’a, gdzie Boxdel starał się wyjaśnić całą sytuację. Starał się, ale śmiech wygrał:

Zagadka częstochowska została rozwiązana: po prostu suszyłem ręce po myciu jak wycierałem du*ę. I teraz pojawia się pytanie: “szedłeś tam z kolegą”. No przecież nie sra*e, myłem ręce po prostu.
[śmiech]
Ale się zaorałem. Wiecie, o co mi chodzi? Myłem po prostu ręce.

Boxdel przez prawie 2 minuty żartował sobie z Najmana, podrzucając rzeczy, które mógł robić w toalecie z kolegą. Ale jak "Bąbel" odpalił, to nie ma mocnych, poszedł lekki dym:

Wracając do meritum w ogóle, jakim trzeba być zje*em stary, nie? Swoją drogą, nawet jeśli byłaby to prawda, nie, to chłop ładuje drugiego na minę, narkominę, a na gali u niego bossem jest Słowik. Zajebiście charakterny sku*wiel z Marcina Najmana, moi drodzy. Ja nawet nie powiem tutaj jakiś tam prawilnych i sztywnych tekstów, ale no Marcin Najman, mogłeś znaleźć sobie troszkę lepszy pocisk w moją stronę nie. - zakończył wątek.

Boxdel wyjaśnia Najmana

Warto przypomnieć o tym, że kilka dni temu Boxdel parodiował zachowanie Najmana. Michał pojawił się też podczas legendarnego już spotkania w Wieluniu, przepytując mieszkańców, co sądzą o całej sytuacji. Stąd Najman może nie być największym fanem "Bąbla". Chociaż równie dobrze Marcin może szukać nowego rzepa, który będzie zapewniał mu atencję.

BOXDEL O NAJMANIE

Aktualizacja 3.02

Boxdel na nowych Aferkach przykręcił śrubę z Najmanem:

Marcin Najman jest już dla mnie niepełnosprawny. Niestety. Oczywiście umysłowo, ale w tym najgorszym negatywnym tego słowa znaczeniu. Jest po prostu cymbałem. Mamy tutaj pana Najmana, ja się nie boję dymić serio. Ja mogę dymić. Czasy się tak zmieniły że w tym momencie ja mam to w ch*ju, co sobie ktoś pomyśli, bo i tak zaraz znowu coś poddymię na przykład albo odku*wię coś poje*anego i, tak czy owak, stary zamarzę to, co zrobiłem wcześniej - tak działa teraz internet.

BOXDEL o Najmanie

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Blanka to prawdziwa "BEJBA". Wypuściła memowy merch