Life Balance Congress 2023

Life Balance Congress. "Rytuał płacenia" podbija TikToka

Źródło zdjęć: © Life Balance Congress / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.01.2023 19:00

Co zrobić przed wykonaniem przelewu na dużą kwotę? Samozwańcza mentorka Riya Sokół zaleca przesunąć limity "suwaczkiem", aby przedostać się do marzeń. To jedna z kilku memicznych wypowiedzi, które mają zachęcić odbiorców do udziału w tzw. wydarzeniu rozwojowym o nazwie Life Balance Congress. Cena za wejściówkę może wynieść nawet 5 tys. złotych.

"Odkryj moc, która jest w Tobie" - tymi słowami organizatorzy Life Balance Congress reklamują wydarzenie. Event odbędzie się w dniach 7-9 lipca w Warszawie. Na scenie wystąpią ludzie, którzy "odrzucili ograniczenia i odnaleźli wewnętrzną siłę". W ten sposób mieli zdobyć "szczęście i spokój duszy". Chodzi o armię kołczy, mentorów, guru, trenerów personalnych i mówców motywacyjnych.

  Life Balance Congress w Warszawie. O co chodzi? Ile to kosztuje?

Odrzucenie ograniczeń słono kosztuje. Cena najtańszej wejściówki umożliwiającej streaming Life Balance Congress kosztuje 399 złotych. Najwięcej kosztuje bilet o nazwie Ogień. W dniu wydarzenia za wejściówkę trzeba zapłacić 5 tys. złotych. Nabywca w pakiecie otrzymuje m.in. miejsce w sektorze Ogień, drzewko do zasadzenia, lunche i sesję zdjęciową z prelegentami.

Life Balance Congress publikuje fragmenty ubiegłorocznego kongresu w mediach społecznościowych. To krótkie filmiki, na których ludzie dzielą się kuriozalnymi przemyśleniami na temat rozwoju osobistego. W ten sposób organizatorzy eventu chcą zniechęcić... tzn. przekonać do udziału w wydarzeniu w tym roku.

Life Balance Congress 2023. Prelegentka zaleca "rytuał płacenia"

Samozwańcza mentorka Riya Sokół opowiedziała, co zrobiła podczas wykonywania przelewu na jedno ze swoich marzeń: - Zazwyczaj, jak robię przelew, zwłaszcza taki wielki, zwłaszcza na moje marzenie, to robię sobie taki rytuał z Julią z mojego teamu. Robimy rytuał płacenia. Siedzę z nią na telefonie, robię ten rytuał płacenia, jestem przeszczęśliwa, że wysyłam te pieniądze. Puszczamy muzykę, napięcie rośnie i nagle ja mówię: o-ooou. Julia, nie przyszedł ten przelew. A co się stało? - w tym momencie Riya zrobiła dramatyczną pauzę.

- Jest napisane, że mam zwiększyć limity. Ja mam takie... wow! Mam zwiększyć limity. Miałam ciarki na całym ciele, bo zobaczyłam, że to dokładnie tak jest. My czasami coś, co nas zatrzymuje, traktujemy jak blokadę, przeszkodę, test od życia. Więc wchodzę na inną stronę, przesuwam suwaczkiem moje limity, zwiększam je i za chwilę mogę przedostać się do moich marzeń - tłumaczy Riya.

trwa ładowanie posta...

Life Balance Congress: Możesz zamanifestować wszystko. Jeśli masz bogatych starych

Samozwańcza milionerka Leilani Szajek opowiada, że możemy zdobyć wszystko, co chcemy. - Możemy manifestować coś natychmiast - twierdzi kobieta. Jednocześnie w innym klipie przyznaje, że jej ojciec był wiceprezesem banku w Nowym Jorku. Hmm, być może bogaci starzy i możliwość zamanifestowania wszystkiego mają ze sobą coś wspólnego, ale mogę się mylić.

trwa ładowanie posta...

W innym filmie Szajek rozwija ideę manifestacji: - Jeśli chcemy zamanifestować ogromne pieniądze na swoim koncie, musimy wiedzieć o tym, że nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. Nie wiem, czy pamiętacie początek Biblii. "Na początku było słowo, a słowo było Bogiem". To według mnie jest najprostsze wytłumaczenie, czym jest energia kreująca - mówi kobieta.

trwa ładowanie posta...

Kasia Nast i Rafał Nawrot opowiadają, dlaczego czas linearny nie istnieje.

- Na samym początku chcieliśmy zadać wam pytanie. Czy istnieje przeszłość i przyszłość? Jeżeli ktoś z was uważa, że istnieje, to ręka do góry. Nikt? Uuuuu. Teraz opowiemy wam o tym, co mamy tu i teraz - mówi Nawrot.

Nast rozwija teorię: - Przyzwyczailiśmy się do tego, że istnieje czas linearny, że mamy przeszłość, przyszłość. Natomiast my tak naprawdę cały czas poruszamy się w tej teraźniejszości. To jest tak, że dzisiaj jest dzisiaj. Ale tak naprawdę jutro też będzie dziś. Jeżeli przesuniecie się dalej za rok, za pięć lat, za 10 lat, cały czas jest dziś. Więc po co ta podróż cały czas w przeszłość i przyszłość.

trwa ładowanie posta...

W gronie samozwańczych ekspertów od szczęścia nie mogło zabraknąć Dawida Piątkowskiego, autora viralowego cytatu o budowaniu bliźniaków. W filmie na kanale Life Balance Congress deweloper tłumaczy, dlaczego "myśli same się myślą".

trwa ładowanie posta...

Dajcie znać, czy ktoś z was wyda 5 tys. złotych za dostęp do strefy Ogień i własnego drzewka do zasadzenia.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 97
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Cezary,zgłoś
To się chyba kościół scjentologiczny nazywa. Każde pokolenie ma swoich zarabiaczy. Skoro są ludzie którzy chcą za to płacić to cóż, golą. Teraz będzie wysyp moralnych trenerów niczym kucharzy na blogach, utrzymają się najsilniejsi, za 10 lat będzie zjazd, ktoś wymyśli coś innego i tak to się na tym świecie kręci.
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
Joana,zgłoś
Po prostu bez komentarza🥺
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się