Life Balance Congress - o co chodzi? Kim jest Leilani Szajek?

Life Balance Congress - prelegenci uczą, jak uniknąć śmierci i zostać milionerem

Źródło zdjęć: © Instagram.com, lifebalancecongress
Anna RusakAnna Rusak,07.07.2023 12:45

W Warszawie rozpoczął się Life Balance Congress, czyli wydarzenie, na którym można posłuchać o manifestacji i szybkiej drodze do zostania milionerem. Co stoi za mindfullnesowymi radami i czy rzeczywiście można dzięki nim uniknąć śmierci?

Life Balance Congress to wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie. Od 7 do 9 lipca na evencie wystąpią ludzie, którzy znaleźli nie tylko "szczęście i spokój duszy", ale przy okazji dzięki m.in. manifestacjom stali się milionerami.

Jedną z głośniejszych uczestniczek wydarzenia jest Leilani Szajek. Multimilionerka uczy, jak dzięki świadomym przeskokom kwantowym i manifestacji stać się milionerem. Dzięki niej możecie też wyeliminować śmierć ze swojego życia.

Life Balance Congress - o co chodzi?

Chcecie porzucić swoje ograniczenia? Dowiedzieć się, jak przemienić swojego partnera w zaledwie 30 dni? Marzycie o milionach, które spadną wam z nieba, dzięki ciężkiej pracy, jaką jest manifestacja? Life Balance Congress jest dla was.

Za tę mistyczną i szamańską wiedzę trzeba jednak sporo zapłacić. Najtańsza wejściówka kosztuje 399 zł, najdroższa prawie 6 tys. Za tłumaczenie na język polski i dłuższy dostęp do nagrań też trzeba dodatkowo zapłacić.

Na Life Balance Congress będziecie mogli dowiedzieć się, czym jest biohaking, zgłębić zagadnienia dotyczące ustawień rodzinnych, czy zrozumieć cel istnienia. Oczywiście nie zabraknie informacji o tych milionach...

trwa ładowanie posta...

Leilani Szajek: "Ludzie płacą mi za to, że jestem"

Jedną z popularniejszych prelegentek jest Leilani Szajek, czyli 28-letnia multimilionerka. Jej specjalną mocą jest manifestacja, o czym więcej możemy dowiedzieć się na stronie jej projektu "Manifestacja Marzeń". Szajek opisuje siebie jako metafizyczkę i prekursorkę filozofii korzystającej z dobrodziejstw fizyki kwantowej (cokolwiek miałoby to oznaczać).

Jak dzięki Leilani możecie stać się milionerami? Nie wystarczy tylko manifestacja. Na swojej stronie królowa pozytywnego myślenia ma kilka kursów, które mają nam pomóc w wyostrzeniu postrzegania pozazmysłowego i sprawić, że "bajka stanie się rzeczywistością". Można też pójść za jej radą i po prostu powtarzać sobie: "Ludzie płacą mi za to, że jestem".

W ofercie Szajek znajdziemy nie tylko kurs "Manifestacji Miliardów" za ponad tysiąc złotych, który sprawi, że w końcu będziecie mogli zapomnieć o swoim pustym portfelu. Dzięki "Manifestacji Przemiany Drugiej Osoby w 30 dni" będziecie mogli wyrzucić też z głowy myśl o rozstaniu albo terapii małżeńskiej, a "Manifestacja Zdrowia i Perfekcyjnego Wyglądu" sprawi, że zapomnicie o botoksach.

trwa ładowanie posta...

Manifestacja chroni przed śmiercią?

Myślcie, że to wszystko, na co stać królową manifestowania? Leilani w ofercie ma również bajkę dla dzieci za 1,333 zł. Tak, zatroszczyła się również o dobro najmłodszych. Dzięki jej manifestacji dla dzieci możecie nauczyć malucha "jak wypowiadać zaklęcia". Pamiętajcie tylko, że bajka nie została skonsultowana z żadnych psychologiem, pedagogiem czy psychiatrą dziecięcym.

"Bajka działa poprzez odciskanie na podświadomości dziecka jedynie pozytywnych przekazów, wolnych od naleciałości mediów społecznych, przekazów widzianych w telewizji czy negatywnych wzorców, które stawiane są nieraz we współczesnych książkach dla dzieci" - czytamy na stronie o bajce.

Nie chcecie umrzeć? Spokojnie, jak wynika z jednego z komentarzy, który na Instagramie udostępnił Make Life Harder, Leilani może sprawić, że zapomnicie też o śmierci. W końcu wystarczy wyeliminować jej koncept ze swojej podświadomości i popracować nad "świadomymi skokami kwantowymi", prawda?

"Dobra wiadomość jest taka, że jak ktoś wyeliminuje koncept ze swojej 'podświadomości', czyli uwierzy w to, że nie musi umierać to... wtedy ciężko umrzeć, a raczej się chyba nie da" - przekonuje prelegentka Life Balance Congress.

Life Balance Congress
Life Balance Congress (Instagram.com, Make Life Harder)

Czy manifestacje są szkodliwe?

Czym są świadome skoki kwantowe? Nie wiem, bo nie przeszłam przez kurs Leilani. Zastanawiacie się, czemu odrzuciłam miliony i możliwość nieśmiertelności? Tak samo, jak pisałam w przypadku popularnego trendu "Lucky Girl Syndrome" na TikToku, uważam, że życie jest trochę bardziej złożone i myślenie np. o tym, że Polska nie jest homofobicznym krajem, nie sprawi nagle, że Andrzej Duda pojawi się na Paradzie Równości.

Jasne, nie możemy nikomu zabronić wierzyć w to, co mówią manifestujące influencerki i influencerzy tak samo, jak nie możemy nikomu zabronić inwestowania w akcje TrueMana. Nie powinniśmy jednak udawać, że nie są to szkodliwe zachowania.

Wmawianie ludziom, że mogą uniknąć śmierci, eliminując jej koncept z podświadomości, może doprowadzić do czyjejś rzeczywistej tragedii. Jasne, można się śmiać ze "zwiększania limitów", o których mówi Riya Sokół, ale niektóre powtarzane przez mindfullnesowych milionerów tezy mogą być naprawdę niebezpieczne.

Mówią o tym również użytkownicy Twittera. O Life Balance Congress szczegółowe pisze Jacek Gadzinowski i Wojtek Kardyś. Obaj zwracają uwagę na szkodliwość działań influencerów i analizują, w jaki sposób zarabiają na łatwowiernych użytkownikach.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Piter,zgłoś
Pani Anno autorko artykułu, proszę się odczepić od mindfulness , bo się pani chyba pomyliło z New age. Chyba trzeba się doedukować w temacie i dopiero potem pisać.
Odpowiedz
2Zgadzam się11Nie zgadzam się