Dawid Piątkowski o toksycznych relacjach

Dawid Piątkowski: "Wywalcie przeciętniaków. Nawet waszych starych"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.01.2023 19:00

Dawid Piątkowski, guru internetu, mistrz deweloperki i samorozwoju, powrócił znowu z kontrowersyjnymi treściami. Bo oto dowiedzieliśmy się, "jak odejść z toksycznej relacji". Zamysł dobry, ale przekaz rodem z piosenek Cypisa.

Pamiętacie jeszcze postać Dawida Piątkowskiego? To Kontrowersyjny deweloper, który wybił się w social mediach dzięki frazie "rzuć szkołę, weź kredyt i zbuduj bliźniaki", a poza tym dzielił się na TikToku kolejnymi doniesieniami o swoim rzekomym bogactwie.

A teraz przyszedł czas na bycie coachem, czyli mentalną dekapitację każdego, kto się zbliży do jego twórczości. Piątkowski na TikToka wrzucił poradnik o tym, "jak zakończyć toksyczne relacje"... samemu stając się toksycznym?

Dawid Piątkowski na TikToku o toksycznych relacjach

Piątkowski prowadzi panele dyskusyjne i szkolenia z szeroko pojętego samokształcenia. Wiecie, takie tam kołczowskie zagrywki, które nieźle się sprzedają.

Niedawno na TikToka wrzucił materiał, na którym podpowiada, jak można "odejść z toksycznej relacji". Trzymajcie się teraz, bo nadciąga generator… słów. Sami przeczytajcie, co ma do powiedzenia guru nieruchomości z TikToka na temat relacji. Za wyrazy wulgarne przepraszamy.

- Wszystkich przeciętniaków wy***my z waszego życia, także nawet jak są to wasi starzy, to wy***ć. Nie mamy kontaktu przez rok, dwa, trzy, wy**. Jak się nie ogarną, nie gadacie z nimi. Bo teraz, ile ludzi ma taki problem [typu] "a mój partner jest zj***", "a mój ojciec jest zj***". Po ch** z nimi gadacie, po ch** jeździcie na te obiady? Po co wy jeździcie na tę wigilię, jak wiecie, że będzie r***l? - opowiada guru Piątkowski.

trwa ładowanie posta...

Rzucił też pod koniec, że zamiast spędzać czas z rodziną, przy której "będzie r***l", lepiej jest jechać do Bora-bora, aby "w***ć jak najdalej od domu".

W tle gra "Tourner Dans Le Vide", które możecie znać z nagrań mizogina Adrew Tate’a. Hm, ciekawe dlaczego Piątkowski wydał dokładnie taki podkład.

Musicie tutaj zapamiętać jedną rzecz: Dawid Piątkowski robi sporo rzeczy dla rozgłosu. Sam to zresztą przyznał. Niedawno było o nim głośno, gdy chciał zatrudnić asystenta_kę za pensję wynoszącą "0 złotych", co potem okazało się wkrętką, ponieważ szukał "kogoś z pasją" czy coś.

trwa ładowanie posta...

Czy jego słowa mają sens? Jeżeli mowa o tym tkwieniu w toksycznej znajomości - to tak, mogą mieć trochę sensu, aczkolwiek słowa, których używa oraz sposób, w jaki się wypowiada, bardziej przypominają zoo - jakby Dawid Piątkowski gadał do zwierząt zza szyby.

Brakuje informacji o tym, co toksyczność znaczy. Bo o ile zdystansowanie się od krzywdzącej nas rodziny ma sens, to już ignorowania jej tylko przez to, że jest "przeciętna", jest po prostu okrutne.

Internauci o Piątkowskim: "To ten wasz idol?"

Internet szybko podłapał nowe nagranie Piątkowskiego. Użytkownicy TikToka nie pozostawili na nim suchej nitki:

"To ten wasz idol?" - pyta się internauta.

"Słuchanie takiego kolesia i brnięcie na ślepo w jego rady to dopiero jest brak organizacji życia 😁" - zauważa inny.

"Ludzie dla hajsu i sławy mogą bardzo nisko upaść i tu jest dobry przykład" - przekazuje użytkownik TikToka.

"Pana Dawida również trzeba uświadomić. W rozwoju duchowym bardzo ważne jest zachowanie spokoju wewnętrznego. Takim słownictwem zaprzecza Pan sam sobie" - opowiada użytkowniczka.

Na kanale Dawida Piątkowskiego można znaleźć inne perełki, które powinny się znaleźć w tym tekście. Jest materiał o tym, że "wszystko jest subiektywne", co wydaje się niczym innym, aniżeli generatorem losowych wypowiedzi połączonych z Kołczem Majkiem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 26
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 11
  • emoji kupka - liczba głosów: 73