Lasuczita kontra Radio Złote Przeboje

Lasuczita podszywała się pod Radio Złote Przeboje. Jest reakcja Agory

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.09.2022 15:00

Patoinfluencerka Lasuczita podszywała się pod dziennikarzy Radia Złote Przeboje, aby zrobić tzw. "pranka". Władzom radiostacji nie jest jednak do śmiechu. Czy sprawa skończy się w sądzie?

Aktualizacja 26.09: Radio Złote Przeboje skomentowało sprawę. Lasuczita może mieć przechlapane.

Lasuczita to patoifluencerka, która znana jest z tego, że uwielbia kontrowersje. Często nagrywa też sytuacje, w których wkręca przypadkowe osoby. Ostatnio wydarzyła się sytuacja, która - być może - powstrzyma ją przed kolejnymi "prankami"

Lasuczita podszywa się pod Radio Złote Przeboje

Jedną z ulubionych rozrywek patoinfluencerki - podczas transmisji na żywo - są telefony do przypadkowych ludzi. Niby coś w stylu żartów "Radia ZET", ale utrzymane w... patologicznym stylu.

Ostatnio Lasuczita postanowiła podszyć się (!) pod pracownicę prawdziwego radia. Chodzi o stację Radio Złote Przeboje. Patoinfluencerka postanowiła wkręcić przypadkową kobietę, że wygrała "wycieczkę do Stegny na tydzień dla dwóch osób".

Myślicie, że teraz to ja was wkręcam? Oto jej słowa:

- Dzień dobry, nazywam się Anita Gargas i dzwonię z Radia Złote Przeboje. Właśnie tutaj pani jest na wizji u nas w radiu na żywo. Nasi słuchacze właśnie panią teraz słuchają i pani właśnie w tym momencie wygrała wycieczkę do Stegny na plażę dla dwóch2 osób na tydzień - ogłosiła Lasuczita.

Oczywiście patoinfluencerka zapewniała, że "to nie jest żart". Ale śmieszne, co nie? Cały short z live’a:

trwa ładowanie posta...

Lasuczita nie dość, że podszyła się pod Radio Złote Przeboje, to jeszcze pod dziennikarkę śledczą, związaną z telewizją publiczną - Anitę Gargas. Co może pójść nie tak w tej sytuacji?

Komentarze internautów?

Można rzecz, iż internauci jednogłośnie stwierdzili, że radio powinno pozwać tę patoinfluencerkę. I przekazywali wyrazy współczucia dla osoby, którą Lasuczita "wkręciła":

"Straszne. Żal mi tej Pani" - pisze jedna osoba.

"Szkoda mi tej pani :(" - dodaje inna.

"Mam nadzieje, że radio ja oskarży" - grzmi internautka.

"mam nadzieje że radio ją pozwie xddd" - przekazuje inny użytkownik TikToka.

Radio Złote Przeboje odezwało się do Lasuczity

Oficjalny profil Radia Złote Przeboje na TikToku (polecam tam zajrzeć) zdecydował się na odpowiedzenie na urywek z live’a Lasuczity w komentarzu:

"w celu dochodzenia stosownego zadośćuczynienia za doznan krzywdę i odszkodowania za poniesione szkody, w kwocie nie niższej, niż 100.000 zł" - przekazało oficjalne konto z prawie 200 tys. obserwujących Radio Złote Przeboje, pisownia oryginalna.

Radio Złote Przeboje odpowiada
Radio Złote Przeboje odpowiada (TikTok)

I to jest prawdziwe konto prowadzone przez pracownika  Radia Złote Przeboje:

trwa ładowanie posta...

Radio Złote Przeboje: "Grupa Radiowa Agory przekazała wezwanie przedsądowe"

Zapytaliśmy Radio Złote Przeboje o plany rozgłośni względem Lasuczity. I skubani, mają plany. Grupa Radiowa Agora, do której należy Radio Złote Przeboje, przesłało jej wezwanie przedsądowe. Oto oświadczenie, które otrzymałem:

"Potwierdzam, że Grupa Radiowa Agory (GRA) przekazała tiktokerce o pseudonimie Lasuczita wezwanie przedsądowe do zaniechania naruszeń dóbr osobistych spółki. Wspomniana internautka w swoich filmikach na TikToku imituje konkurs rozgrywany na antenie Radia Złote Przeboje, m.in. podszywa się pod prowadzących z zespołu rozgłośni i kontaktuje z osobami trzecimi w imieniu stacji, informując ich o wygranej w zabawie, którą są rzekomo wartościowe nagrody. Działania takie są nielegalne, a przy tym nieetyczne i godzą w dobre imię stacji z naszego portfolio" - czytamy w oświadczeniu.

"Wezwaliśmy tiktokerkę do ich zaprzestania, a w razie niezastosowania się do naszego wezwania podejmiemy dalsze kroki prawne w tej sprawie, zmierzające do ochrony naszych dóbr osobistych - mogą one objąć wystąpienie na drogę sądową w celu dochodzenia stosownego zadośćuczynienia" - dodali.

Czyli Radio Złote Przeboje się nie cacka. I dobrze! Lasuczita zaszła o krok za daleko.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Tik toker,zgłoś
Ta sprawa powinna być w sądzie do tego ta osoba robiła to dla pieniędzy do tego wyłudzała żeby wysłać gifty na tik tok i wydzwaniała do ludzi numery telefonów brała z ogłoszenia Olx tak nie może być ile można wyłudzać pieniędzy na tik tok
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)