Księżycowy trend na TikToku. Jak sprawdzić, czy ktoś jest naszą bratnią duszą?

Księżycowy trend na TikToku. Jak sprawdzić fazę Księżyca w dniu narodzin?

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,08.03.2023 07:30

Na TikToku mamy nowy, zodiakarski trend. Dzięki niemu możecie sprawdzić, czy osoba, z którą jesteście, jest waszą bratnią duszą. Wystarczy tylko dowiedzieć się, w jakiej fazie był Księżyc, gdy się urodziliście.

Księżyc jest dość istotną częścią naszego życia i to nie tylko dlatego, że jest naturalnym satelitą Ziemi. Nie raz i nie dwa, gdy opisywaliśmy zaćmienia i pełnie Księżyca, wspominaliśmy o tym, jak jego poszczególne fazy wpływają na nasze samopoczucie czy relacje. Przy okazji przypominam, że wciąż możemy odczuwać moc ostatniej pełni z 7 marca, czyli Pełni Robaczego Księżyca.

Najnowszy trend na TikToku wynosi jednak moc Księżyca na zupełnie inny poziom. Tym razem użytkownicy platformy zachęcają do sprawdzenia, w jakiej fazie był ziemski satelita, gdy się urodziliśmy. Dzięki temu możemy odkryć swoją bratnią duszę…

Data urodzenia a faza księżyca - trend na TikToku

Żeby poprawnie wziąć udział w trendzie, musicie najpierw sprawdzić, w jakiej fazie był Księżyc, gdy przyszliście na świat. Przypominam, że mamy osiem faz księżyca, z czego zazwyczaj wymieniamy cztery główne: nów, pierwszą kwadrę, gdy Księżyca przybywa, pełnię oraz trzecią kwadrę, kiedy zaczyna powoli zanikać.

Żeby dowiedzieć się, jak wyglądał Księżyc w dniu waszych urodzin, możecie wejść na portal Fazy Ksieżyca 24 lub Your Moon Phase i podać datę swojego urodzenia. Na tej drugiej stronie poznacie też swój charakter oparty na waszej fazie. Możecie też skorzystać z księżycowych osobowości opisanych na portalu Astrologia.

Można powiedzieć, że to trochę taki księżycowy znak zodiaku. O tym, czy przywiążecie się do tego, co mówi wam strona o waszej osobowości na podstawie fazy Księżyca, zdecydujcie sami. Mi wyszło, że urodziłam się w "Sierpie przybywającym", czyli drugiej fazie Księżyca i podobno jestem kreatywna, a do tego szybko się uczę. No jakoś tego nie widzę…

trwa ładowanie posta...

TikTok sprawdza, bratnie dusze na podstawie fazy Księżyca

W każdym razie ostatecznie moja osobowość nie jest tak istotna. W trendzie od poznania swojego księżycowego charakteru ważniejsze jest, żeby potem sprawdzić, w jakiej fazie Księżyca urodziła się nasza osoba partnerska. Ewentualnie osoba, z którą chcemy być.

Dzięki porównaniu obu faz, możecie się dowiedzieć, czy jesteście bratnimi duszami. Jeśli wasze fazy Księżyca są w stanie się połączyć i stworzyć pełnię, możecie być spokojni o swoją przyszłość. Żeby trochę to uprościć, poniżej macie TikToka z szablonem, który ułatwia dołączenie do zodikarskiego trendu na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Zanim jednak zerwiecie ze swoją osobą partnerską, bo w księżycowym trendzie wyjdzie wam zamiast pełni jakaś inna faza, to przypominam, że to tylko trend na TikToku. Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że faza Księżyca w momencie naszego urodzenia jakkolwiek wpływa na nasze życie i nasze związki. To tylko kolejny, rozrywkowy trend i mam nadzieję, że żadna relacja się przez niego nie rozpadnie…

trwa ładowanie posta...

Źródło: Popbuzz, Fazy Ksieżyca 24, Your Moon Phase, Astrologia

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 71
  • emoji ogień - liczba głosów: 35
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 78
  • emoji smutek - liczba głosów: 37
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 17