Mini Majk

Mini Majk z Ekipy mówi, że uprawia stosunek ze swoją dziewczyną nawet, gdy ta jest zmęczona

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,07.06.2022 16:00

Mini Majk z Ekipy od dłuższego czasu jest w związku ze swoją dziewczyną Pauliną. Para często dzieli się filmami ze swojego życia. W ostatnim oceniają swoje "zdolności w łóżku", a Mini Majk przyznaje, że chce uprawiać seks ze swoją dziewczyną, gdy ta jest zmęczona i nie ma na to ochoty.

O tym, że związek Mini Majka z Pauliną wygląda dość niepokojąco, pisaliśmy już w zeszłym roku. Wtedy dziewczyna członka Ekipy bardzo często pojawiała się w jego filmikach (to w zasadzie się nie zmieniło), ale sposób w jaki ją traktował, budził sporo wątpliwości widzów.

Tym razem czerwone flagi w tym związku budzi najnowszy filmik, który trafił na profil Pauliny. Filmik "OCENIAMY UMIEJĘTNOŚCI W ŁÓŻKU SWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWKI" jest, delikatnie mówiąc, szokujący i niepokojący.

Mini Majk wykorzystuje swoją dziewczynę?

Jak możecie dowiedzieć się z tekstu Kuby, w którym odnosił się do poprzednich nagrań Mini Majka, fani od dawna obawiają się o relacje między członkiem Ekipy, a jego dziewczyną Pauliną. Wtedy chociażby dość niekomfortowo patrzyło się na scenę, w której Mini Majk ni to całuje, ni to ociera się twarzą o biust swojej drugiej połówki.

trwa ładowanie posta...

Najnowszy filmik, na którym możemy zobaczyć chillującą na łódce parę, jest chyba jeszcze bardziej niezręczny. W zasadzie już sam tytuł może wam wiele powiedzieć o jego treści. Największe zaniepokojenie budzi jeden konkretny moment całego nagrania.

W pewnym momencie pada pytanie o to, na ile obie połówki oceniają swoje "łóżkowe umiejętności". Mini Majk mówi wtedy, że daje swojej dziewczynie 7 punktów na możliwych 10, a ona przydziela mu 9 punktów.

Chłopak twierdzi, że on ma różne fantazje, a sam przyznał dziewczynie 7 punktów, bo uważa, że "Paulinka czasami jest leniwa". Nie chce jej obrazić, ale sądzi, że czasem ma podejście "rób, co chcesz". Dziewczyna wtedy przyznaje, że czasami jej się nie chce, a Majk mimo to aranżuje między nimi stosunek.


Mi się nie chce czasami. Czasami jestem zmęczona i marzę, żeby spać, a Majk nie marzy, żeby spać. A Majk chce buszować. No i właśnie wtedy mi się nie chce, marzę żeby zasnąć. A Majk tam do końca, na upartego tam próbuje, nie poddaje się.

OCENIAMY UMIEJĘTNOŚCI W ŁÓŻKU SWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWKI!

Mini Majk i Paulina - czy to zdrowy związek?

Pomijam już kwestie, że Mini Majk zazwyczaj daje swojej dziewczynie zdecydowanie mniej punktów, niż ona jemu. Nie będę się też dłużej zatrzymywała nad tym, że gdy przychodzi do oceniania sylwetki, Majk stwierdza, że Paulina mogłaby mieć lepszą sylwetkę, gdyby ćwiczyła.

Jeżeli rzeczywiście jest tak, jak mówią na filmiki i mężczyzna uprawia stosunek ze swoją dziewczyną, gdy ta ewidentnie nie ma na to ochoty, bo jest po prostu zmęczona i chce spać, to jest to bardzo niepokojące.

W żadnej zdrowej relacji nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Tym, co dzieje się między Mini Majkiem a Pauliną, zaniepokojeni są też widzowie kanału. Piszą o nieodpowiednim zachowaniu członka Ekipy i ewidentnych czerwonych flagach. Sugerują, że może to być też forma przemocy. 

(Facebook)
(YouTube)
(YouTube)

W każdym razie takie zachowanie i mówienie o nim publicznie jest jeszcze bardziej niewłaściwie, gdy weźmie się pod uwagę widownię Mini Majka. Jaki przykład im daje? Zdecydowanie nie najlepszy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 53
  • emoji ogień - liczba głosów: 42
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 92
  • emoji smutek - liczba głosów: 101
  • emoji złość - liczba głosów: 242
  • emoji kupka - liczba głosów: 604
Pindel,zgłoś
Wy naprawdę ze sobą to robicie?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Aśka,zgłoś
Pominę już fakt, że gościu, umowny się jest niepełnosprawny, to za coś takiego dostałby ode mnie w papę. Takie zachowanie jest nie do przyjęcia.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Szanuj się.,zgłoś
Tylko czy podczas czerpania korzyści materialnych za stosunek można dalej mówić o gwałcie? Czy może jest to już forma prostytucji? Jest z nim ponieważ ma z tego $$$... A skoro czuje się pokrzywdzona to niech poprostu odejdzie od niego i zgłosi sprawę gdzie należy. 🙌
Odpowiedz
12Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 34