Krystyna Pawłowicz komentuje sytuację Polski

Krystyna Pawłowicz bawi się w rebusy. Polityczka załamana Polską

Źródło zdjęć: © PAP / Instagram
Oliwia Ruta,
20.12.2023 10:30

Krystyna Pawłowicz udostępniła wymowny rebus na X. Polityczka zobrazowała swój pogląd na sytuację w Polsce.

Krystyna Pawłowicz to polska polityczka PiS. Kobieta nie kryje się ze swoimi poglądami i często zabiera głos w istotnych społecznie sprawach. Tym razem metaforycznie wypowiedziała się na temat strajku nowej opozycji, który rozpoczął się 19 grudnia. Posłowie i zwolennicy PiS na czele z Jarosławem Kaczyńskim udali się do siedziby TVP, aby "bronić wolnych mediów". Pawłowicz podsumowała wtorkowe wydarzenia w oryginalny sposób.

Krystyna Pawłowicz bawi się w rebusy

Krystyna Pawłowicz 20 grudnia dodała wpis na portalu X. Polityczka zobrazowała swoje myśli na temat ostatnich wydarzeń w naszym kraju. Członkini PiS udostępniła dwa zdjęcia. Pierwsze przedstawia flagę Polski, a drugie załamaną kobietę. Komiczny w tej sytuacji jest fakt, że Pawłowicz użyła stockowy obrazek ze znakami wodnymi, które mają chronić zdjęcie przed kradzieżą.

trwa ładowanie posta...

Znasz się na oszczędzaniu? Nie zdobędziesz tutaj 10 punktów

Część internautów rozbawił oryginalny sposób wypowiedzi polityczki: "jaki rebus XD". Inni pocieszają Pawłowicz: "będzie dobrze pani profesor, musi". Pojawiły się również prześmiewcze komentarze. Jeden z użytkowników X pisze: "co te PiSiory zrobiły z tą Polską przez te osiem lat, masakra".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
ruda,zgłoś
Trzeba się zwrócić do nowego rządu kiedy wezmą się za cenzurę .
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
gość,zgłoś
Rozwiązanie rebusu to: Brak odpowiedniej opieki medycznej dla tej pani.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
MYNYSTRY,zgłoś
Z D R Ó J Gwałtu, rety co się stało? Pani pobyt tam przerwało Do pożaru straż wezwało Bo się w skrzynce zajarało W tym hotelu gości wielu Lecz w leczniczym są tam celu Panią trzeba stąd wywozić Dym jej może dziś zaszkodzić Samochodem jadą sopki Są ratunkiem dla tej szopki Prezesową wywozimy Nic nikomu nie mówimy W media hasło tak rzucimy Naszą panią tu leczymy Ciało kilka części ma Głowę leczyć tam się da? Czy tej pani coś się stanie? Ona kary nie dostanie Jarek wie już co zrobimy Opozycji dowalimy Bo wybrańcy z partii jego Wszyscy cacy są kolego • Powyższy tekst jest wymysłem autora i nie ma żadnego związku z ewentualnymi wydarzeniami rzeczywistymi.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6