lifestyle
Chcesz studiować influencing? Rekrutacja już w listopadzie
Kot Stepan

Kot Stepan z Charkowa to najpopularniejszy ukraiński zwierzak, który też informuje o wojnie

Źródło zdjęć: © Instagram.com, TikTok, Twitter, loveyoustepan, annaolala
Anna RusakAnna Rusak,03.03.2022 12:44

Zwierzęta też pomagają na wojnie w Ukrainie. Jednym z nich jest kot Stepan, który informuje o tym, co dzieje się w Charkowie. Jeśli jeszcze go nie znacie, koniecznie musicie poznać tego kociego bohatera!

Kojarzycie może kota Stepana z Charkowa? To jeden z najpopularniejszych ukraińskich kocich influencerów - na TikToku ma już ponad milion obserwujących. Stepan też dołożył się do informowania o tym, co dzieje się w Ukrainie.

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie Stepana z drinkiem, a obok niego możemy zobaczyć fotografie przedstawiające Charków w trakcie wojny. W ten sposób użytkowniczka chciała przybliżyć ludziom aktualne wydarzenia z Ukrainy.

trwa ładowanie posta...

Kot Stepan jest bezpieczny

Od razu dodała też, że kot jest cały i zdrowy – sam Stepan informuje o tym codziennie na swoim Instagramie. Na jego profilu też możemy zobaczyć zdjęcie zachęcające do tego, byśmy aktywnie sprzeciwiali się wojnie na Ukrainie. Pojawiają się też zdjęcia z samej wojny.

trwa ładowanie posta...

Kim jest kot Stepan?

Jeśli go jeszcze nie kojarzycie, to koniecznie musicie bliżej poznać kota Stepana. Ten koci influencer najbardziej zasłynął z filmiku, na którym widzimy go obok kieliszka wina i kawałka ciasta. W tle leci "I Just Called to Say I Love You" Stevie Wondera". Filmik zebrał 27 milionów wyświetleń w kilka dni.

Stepana udostępniały też takie gwiazdy jak Britney Spears czy Hailey Bieber. Współpracuje z największymi markami - pozuje np. z torebkami od Valentino, a do tego dostaje oferty od największych stacji.

trwa ładowanie posta...

Jego właścicielka najczęściej prezentuje Stephana z różnymi drinkami, komponując je z muzyką. W wywiadach opowiadała o tym, że zgarnęła kotka z ulicy, gdy ten miał miesiąc. Teraz Stephan ma już 14 lat i… uwielbia zasypiać na obrotowym krześle.

Gdybyście chcieli wesprzeć zwierzęta, które ucierpiały na skutek wojny w Ukrainie lub gdybyście chcieli przyjąć np. takiego kotka w ramach domu tymczasowego pod swój dach, to z naszego tekstu dowiecie się, jak możecie pomóc ukraińskim zwierzętom.

trwa ładowanie posta...

Źródło: kyivindependent.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Kolega Ignacy: "Co może być gorszego? Musielibyśmy się mordować chyba"