Kołcz Majk NFT

Kołcz Majk znalazł nowy sposób zarabiania na ludzkiej głupocie - wypuścił kolekcję NFT z osiołkami

Źródło zdjęć: © TikTok, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.02.2022 13:18

Moda na NFT niestety dotarła do Polski. Coach i influencer Michał Wawrzyniak, który działa w internecie pod pseudonimem Kołcz Majk, ogłosił, że zakończył przedsprzedaż 10% swojej kolekcji NFT. My na szczęście zrobiliśmy screenshoty, nie wydając na tokeny ani grosza.

Wszyscy chcielibyśmy zarobić dużą kasę w krótkim czasie. Kołcz Majk znalazł na to świetny sposób. Wykorzystując zainteresowanie, jakie wzbudza NFT, wypuścił swoją kolekcję niewymienialnych tokenów. Seria Kołcza ma zawierać 11 111 sztuk tokenów NFT i, zgodnie z twierdzeniami Wawrzyniaka, 10% kolekcji znalazło już nabywców.

Kolekcja składa się z kryptograficznych awatarów upartych osłów Ici Ici, żyjących jako token ERC-721 na blockchainie ethereum lub kompatybilnym z nim Polygon. Każdy z nich jest cyfrową wejściówką, umożliwiającą dostęp do mentalwersum zwanego Mentalwayandią.

Kołcz Majk powraca z internetowego niebytu

Wawrzyniak promuje swój projekt coachingową nowomową, której celem jest wywołanie u odbiorcy wrażenia, że poprzez zakup drogich produktów dokonuje zmiany w swoim życiu. Influencer twierdzi:

Osiołek Ici Ici jest awatarem symbolizującym możliwą przemianę jaką może przejść każda świadoma i odważna istota, gdy tylko zrozumie, że bez bycia głodną życia i skupienia (odpowiednich nawyków), wytrwałości (testowania dostępnych metod z oślą upartością) oraz konkretnych kroków (serii celów) nie osiągnie zakładanych przez siebie rezultatów (spełnienia #1000marzeń).

trwa ładowanie posta...

Psst. Róbcie szybko screenshoty, żeby Kołcz Majk się nie zorientował!

trwa ładowanie posta...

Wawrzyniak potężnie się irytuje, kiedy ludzie piszą mu, że nie zamierzają wydawać kasy na osiołki NFT, bo zrobili im screenshoty. Kołcz nie ogarnia, że jest to żart, daje się wkręcić i tłumaczy (nagrywa tiktoki!), dlaczego screenshotowanie NFT jest niepoprawne XD

trwa ładowanie posta...
Osiołki NFT Kołcza Majka
Osiołki NFT Kołcza Majka (Twitter)

Czym jest mentalwersum Kołcza Majka?

Mogłoby się wydawać, że Kołcz Majk stworzył metawersum w rozszerzonej wirtualnej rzeczywistości dla nabywców NFT z osiołkami. Tak sugeruje nazwa mentalwersum, do której dostęp otrzymuje się po zakupie tokenu Wawrzyniaka. Tymczasem okazuje się, że Mentalwayandia jest... kanałem na Discordzie, na którym Kołcz Majk i jego psychofani urządzają swoje spędy.

Kołcz Majk NFT
Kołcz Majk NFT (help.mentalwayandia.pl)

Moda na NFT dokonuje inwazji na portfele Polaków

Jeśli temat NFT odbiera wam już smak życia, to mam dla was złe wieści. Jak informuje Wojtek Kardys z Netomanii w ciągu 6 tygodni w Polsce wystartowały trzy projekty NFT: Fancy Bears, Linkidolls i Osły.

trwa ładowanie posta...

Źródła: Facebook/Donald.pl/sklep.mentalway.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
AFP Anna,zgłoś
Chciałabym zamówić plakat z takim wizerunkiem jak na okładce Hejtohollika. Czy mogę otrzymać namiary na aurora okładki książki Hejtohollik? Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Sebo,zgłoś
Kupiłem kilka szkoleń a NFT było gratis. Na chwile obecną rozwijam swój biznes i dzięki jego wsparciu robię dobry pieniądz 😉 a ile wpadnie z NFT to już będzie niespodzianka. BRAWO KOŁCZ MAJK 👏🏻👏🏻👏🏻
Odpowiedz
3Zgadzam się16Nie zgadzam się
Grek,zgłoś
Kołcz Majk jest konkretnym i dobrym człowiekiem. Piszcie więcej o nim, hejtujcie poprzesto zwiększacie zasięg. 😂
Odpowiedz
4Zgadzam się17Nie zgadzam się