Dawid Piątkowski powraca

Dawid Piątkowski zachęca do kupna portfela FENG SHUI. "Przyciąga pieniądze"

Źródło zdjęć: © Instagram, Canva
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.02.2022 15:05

Tiktoker-deweloper podzielił się kolejną pseudometodą na pozbycie się mentalności biedaka. Dawid Piątkowski zareklamował na Instagramie Portfele Energii Pieniądza, które mają przynieść "finansowe spełnienie" dzięki Prawu Przyciągania. Fani Harry'ego Pottera, rozumiecie coś z tego?

Dawid Piątkowski nieustannie udowadnia, że ma potężne parcie na szkło. Deweloper, który zasłynął hasłem "weź kredyt, zbuduj bliźniaki i zostań milionerem", za pośrednictwem social mediów obficie dzieli się relacjami ze swojego "celebryckiego" życia. Mężczyzna spędza zimę na Bali, skąd dzieli się przemyśleniami na temat tego, jak pozbyć się mentalności biedaka.

Kiedy media nie piszą o Piątkowskim, ten zawsze znajdzie sposób, aby czymś zabłysnąć. W styczniu deweloper pochwalił się, że "lubi zapier*alać", w związku z czym postanowił wyrobić sobie indonezyjskie prawo jazdy, aby po przyjeździe do Polski nie obowiązywały go punkty karne. Kiedy okazało się, że internauci nie pochwalają tego pomysłu, Piątkowski oznajmił, że ludzie nie rozumieją żartów. Ha. Ha.

trwa ładowanie posta...

Chajzerowanie w wykonaniu Piątkowskiego

Deweloper pozostawił spory niesmak wyznaniem o zamiłowaniu do dużych prędkości. Mężczyzna sięgnął zatem po sprawdzony, fajnopolakowy sposób, aby poradzić sobie z kryzysem wizerunkowym, czyli zbiórkę charytatywną. Piątkowski wraz ze swoją partnerką Anną Skurą zorganizował warsztaty, w których za kilkadziesiąt złotych podzielił się poradami, jak zarobić 250 tys. złotych. Zysk z warsztatów miał trafić na tegoroczny finał WOŚP.

trwa ładowanie posta...

Piątkowski reklamuje portfel do przyciągania pieniędzy XDDD

Jak informuje serwis Donald.pl, Skura i Piątkowski zorganizowali blok reklamowy. Influencerzy wybrali firmy, które wsparły ich zbiórkę na rzecz WOŚP, po czym rozpoczęli ich promocję na InstaStories.

Piątkowski zachęcił swoich obserwatorów do inwestycji w Portfele Energii Pieniądza. Według dewelopera posiadacz portfela przyciąga pieniądze:Został zaprojektowany i uszyty według zasady Fengu Shui i Prawa Przyciągania. Dzięki niemu zaczniesz podświadomie przyciągać więcej pieniędzy. A to nie żart, bo tak działa umysł. Kupisz, uwierzysz, zarobisz więcej - twierdzi Piątkowski.

Portfel zawiera chińskie "monety dostatku", które wzmacniają siły witalne i więzi rodzinne. Waszej uwadze polecam "zawieszkę księżycową", która składa się z pięciu "kamieni pieniężnych, połączonych z półksiężycem w fazie Nowiu" oraz okrągłe lusterko, które "odbija i tym samym pomnaża gotówkę".

trwa ładowanie posta...

J.K. Rowling powinna się obawiać twórców Portfeli Energii Pieniądza, bo stworzone przez nich magiczne uniwersum ma o wiele większy potencjał niż świat Harry'ego Pottera. Jednakże skandalem jest to, że w portfelu brakuje miejsca na smocze jajo. Każde szanujące się uniwersum fantasy posiada smoki. Osoby z Portfeli Energii Pieniądza, poprawcie się.

Portfele Energii Pieniądza
Portfele Energii Pieniądza (Portfele Energii Pieniądza)

Na koniec poważne pytanie. Jak to możliwe, że legalnie można w swoim przekazie marketingowym wciskać ludziom do głowy takie kocopoły?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1