Kim Kardashian pochwaliła się życzeniami z okazji Dnia Matki

Kim Kardashian usłyszała przykre słowa od syna. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki?

Źródło zdjęć: © Kim Kardashian - Facebook
Maja Kozłowska,
16.05.2023 15:00

Kim Kardashian podzieliła się życzeniami, które dzieci złożyły jej na Dzień Matki. Wyznanie 7-letniego synka celebrytki, Sainta, zaniepokoiło internautów.

Międzynarodowy Dzień Matki w wielu państwach jest świętem ruchomym. Obchodzi się je tradycyjnie w drugą niedzielę maja - w tym roku Dzień Matki wypadł 15 maja. Kim Kardashian zdecydowała się podzielić ze swoimi followersami życzeniami, jakie otrzymała od swoich dzieci. Celebrytka jest matką czwórki pociech, które ma z raperem, producentem i projektantem - Kanye Westem.

Życzenia złożyli jej 9-letnia North, 7-letni Saint, 5-letnia Chicago oraz 4-letni Psalm. Kim pochwaliła się laurką, którą zrobiła jej najmłodsza córka oraz udostępniła video od reszty dzieci, które pomogła zmontować jej siostra Khloé Kardashian.

Słodkie życzenia dla Kim Kardashian. No, nie do końca

Kartka od Chicago jest szczerym wyznaniem miłości. Nierówno pokolorowana, z mnóstwem barwnych serduszek i koślawym napisem głoszącym "kocham cię" wykonanym dziecięcą rączką.

Kim Kardashian i życzenia na Dzień Matki
Kim Kardashian i życzenia na Dzień Matki (Kim Kardashian - Instagram)

Dziewczynka wypełniła również kwestionariusz opisujący mamę. Można się z niego dowiedzieć, że Kim jest naprawdę dobra w chodzeniu na siłownię, ma 22 lata (tak naprawdę 43), uwielbia się relaksować leżąc w łóżku, a najlepszą rzeczą, którą gotuje jest... nic, bo ma prywatnego szefa kuchni.

Równie urocze były życzenia od North, która na nagraniu powiedziała, że Kim jest "najlepsza na świecie i codziennie sprawia, że jej dzień jest lepszy".

Dużo więcej pytań pozostawia wystąpienie 7-letniego Sainta.

"Mamo, jestem za ciebie bardzo wdzięczny. Wiem, że często jestem wobec ciebie niegrzeczny i często mówię, że nic dla mnie nie znaczysz, ale tak naprawdę jesteś dla mnie całym światem. Kocham cię bardziej niż cokolwiek i kogokolwiek" - mówi chłopiec.

Syn Kim Kardashian złożył jej specyficzne życzenia na Dzień Matki
Syn Kim Kardashian złożył jej specyficzne życzenia na Dzień Matki (Kim Kardashian - Instagram)

Kim Kardashian nic nie znaczy dla swojego syna?

Internauci bardzo przejęli się filmikiem opublikowanym przez celebrytkę. Dziwią się, że wrzuciła wideo do sieci - "Kim pokazała to nagranie Sainta i myśli, że to urocze?" - komentują.

Wiele osób zwraca uwagę na mocne słowa 7-latka. "To dziwne usłyszeć takie coś od dziecka".

To całkowicie zrozumiałe, że dzieci nie zawsze są grzeczne i bywają złośliwe i niemiłe w stosunku do rodziców. Internautów zaniepokoił jednak bardzo specyficzny i precyzyjny język, jakim Saint posłużył się, by zranić Kim. Z wypowiedzi chłopca wynika, że nie był to jednorazowy incydent.

Źródło: buzzfeed.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0