Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel potwierdzili, że drugi raz zostali rodzicami

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.01.2021 10:15

Słynny muzyk potwierdził doniesieniom, że jemu i jego żonie Jessice Biel urodziło się drugie dziecko. Para doczekała się potomka latem 2020 roku. Jest to syn o imieniu Phineas.

39-letni gwiazdor opowiedział o tym, jak aktualnie wygląda jego życie jako ojca dwójki dzieci podczas wirtualnego występu w programie "The Ellen DeGeneres Show". Odcinek z udziałem Justina pojawił się w poniedziałek 18 stycznia.

Jest tak niesamowity i uroczy, że nikt przy nim nie śpi – zażartował muzyk, po czym dodał: – Jesteśmy nim zachwyceni. Czujemy się podekscytowani, najszczęśliwsi w życiu i bardzo wdzięczni.

trwa ładowanie posta...

Justin Timberlake i Jessica Biel utrzymywali ciążę w całkowitej tajemnicy. Jedynie niepotwierdzone plotki, które pojawiły się latem zeszłego roku, sugerowały, że para została rodzicami po raz drugi. Wówczas celebryci ukrywali się przed pandemią koronawirusa w swojej posiadłości w Montanie. Poniżej możecie zobaczyć fragment programu Ellen, gdzie pojawia się Justin Timberlake.

trwa ładowanie posta...

Para celebrytów nie tylko unikała obiektywów paparazzich, ale i Jessica Biel nie dawała powodów do snucia domysłów o jej stanie. W mediach społecznościowych nie udostępniała zdjęć, na których widać jej całą sylwetkę.

Jak pierwsze dziecko Justina i Jessici czuje się w roli starszego brata?

Podczas występu u Ellen Justin Timberlake powiedział, że pierwsze dziecko pary, 5-letni Silas, jest bardzo podekscytowany z bycia starszym bratem. – W tej chwili bardzo mu się podoba ta rola – powiedział Timberlake. – Mimo że Phin nie może jeszcze chodzić ani ścigać swojego starszego brata. Zobaczymy, jak to się potoczy.

trwa ładowanie posta...

Jak Wam podoba się imię drugiego dziecka Justina Timberlake'a? Chcecie poznać więcej newsów ze świata celebrytów? Sprawdźcie, dlaczego gwiazdor filmu "Tamte dni, tamte noce" stał się nagle... kanibalem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0