Britney Spears

Co Britney Spears CZUJE do Timberlake’a? Analizujemy jej nowe wideo na IG

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.01.2021 12:19

Najsłynniejsza blondynka w branży muzycznej po raz kolejny wznieciła w internecie gorącą dyskusję. Britney Spears opublikowała na Instagramie wideo, jak tańczy w rytm piosenki... Justina Timberlake'a. Co to może oznaczać?

28 stycznia 2021 roku Britney Spears wrzuciła na swojego Instagrama filmik, na którym widzimy ją, jak tańczy do piosenki "Holy Grail" autorstwa Justina Timberlake'a i Jaya-Z. Klip trwa minutę i 25 sekund. To nie koniec rewelacji. Britney oznaczyła Justina w poście i napisała, że: "W zeszłym tygodniu zatańczyłam w moim czarnym golfie do HOLY GRAIL !!!! WIEM, golfy są tak bardzo W MOIM STYLU".

Zauważcie, że utwór "Holy Grail" jest w klipie Britney zmontowany. Artystka zaczyna taniec, kiedy Justin śpiewa "Przyglądam ci się jak jesz", ale kiedy Timberlake ma zaśpiewać "Nie wiem, dlaczego nasza miłość jest taka wielka", na filmiku Britney następuje przerwa, cięcie. Czy to może oznaczać, że artystka już nic nie czuje do swojego ex? A może wręcz przeciwnie, tylko chce to zachować w sekrecie?

"Holy Grail" jest pocięty w wielu różnych momentach. Britney montuje tekst Justina tak, aby wersy, kiedy ten wyraża swoje żarliwe uczucia, nie pojawiły się w klipie. Być może artystka nie chce w ten sposób dawać fanom powodów do rozsiewania plotek. A może o czymś nie wiemy? Warto zauważyć, że Timberlake odpowiedział Britney w komentarzach, pisząc kilka emoji.

trwa ładowanie posta...

Cóż, Britney, Justinowi Timberlake'owi tylko ojcostwo w głowie

Justin i Brintey spotykali się przez trzy lata, zanim w 2003 roku się rozstali. Dzisiaj Timberlake jest szczęśliwie ożeniony z Jessicą Biel. Niedawno para ogłosiła światu, że została po raz drugi rodzicami. Urodził im się syn o imieniu Phineas. A co nowego u Britney? W listopadzie ex Justina Timberlake'a przegrała proces o zmianę zasad sprawowania kurateli...

Jay-Z feat. Justin Timberlake - Holy Grail (Official Music Video)

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0