popkultura
Fani "Wiedźmina" to wyczuli. Plotki o Jaskrze okazały się prawdą
Justin Bieber nie kupi już NIGDY Ferrari? Firma miała go wysłać na "czarną listę"

Justin Bieber nie kupi już NIGDY Ferrari? Firma miała go dodać na "czarną listę"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.05.2022 12:30

W sieci pojawiły się plotki, że Ferrari miało zbanować Justina Biebera. Za co? Ano, za przerobienie swojego używanego samochodu - i jego szybką sprzedaż. Co najlepsze, to nie byłby pierwszy raz, kiedy firma robi coś takiego.

Spodziewaliście się, że jakakolwiek firma mogłaby mieć problem z tym, jak się wykorzystuje ich produkty? W tym przypadku Ferrari podobno ma nie być zadowolone z faktu, że jeden z największych piosenkarzy naszych czasów pozmieniał trochę w swoim samochodzie.

Justin Bieber, Ferrari i "czarna lista klientów"

Według włoskiej gazety il Giornale, Ferrari miało wysłać Justina Biebera na "czarną listę" za m.in. zmodyfikowanie swojego używanego Ferrari 458 Italia w sławnym West Coast Customs.

Pierwotnie supersamochód był biały, ale został owrapowany na życzenie Biebera w kolorze elektrycznego błękitu. Emblemat Ferrari również został zmieniony, a inne modyfikacje objęły montaż nowych kół, niestandardowych nakrętek mocujących oraz zestawu nadwozia widebody.

trwa ładowanie posta...

Problemem dla firmy była też szybka sprzedaż samochodu. Bieber wystawił samochód na aukcję po mniej niż roku od zakupu. Nieważne, że była to aukcja charytatywna. Miało to godzić w regulaminy Ferrari (w skrócie). Raporty twierdzą też, że zachowanie Biebera za kółkiem 458 miało wkurzyć oficjeli firmy.

I w taki sposób Justin Bieber miał się znaleźć na "czarnej liście Ferrari". Co w związku z tym? Nie będzie mógł oficjalnie kupić od firmy żadnego Ferrari. Cóż, zawsze jest rynek wtórny - jak i osoby, które z radością odsprzedadzą mu swoje cztery kółka.

To nie pierwszy raz, gdy Ferrari miało problem z właścicielami swoich aut

Kilka lat temu Ferrari wysłało "nakaz zaprzestania pokazywania auta" twórcy deadmau5 za oklejenie jego własnego Ferrari we wzór z Nyan Catem:

trwa ładowanie posta...

Albo inna sprawa, kiedy Ferrari pozwało projektanta Philipa Pleina, który zrobił zdjęcie swoich butów na tylnej klapie (powiedzmy) swojego WŁASNEGO samochodu. Ferrari wygrało ten proces.

trwa ładowanie posta...

Jeżeli Justin będzie chciał kupić nowe Ferrari, to z pewnością znajdzie sposób. A Ferrari? Cóż, tak chcą "bronić" reputacji swojej marki.

Źródło: il Giornale, The Times,

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Znamy datę premiery 2. sezonu "The Last of Us". Nie jest dobrze