film
"Saltburn". Queerowy romans z Jacobem Elordim jeszcze w tym roku
My Policeman zwiastun Harry Styles

Jest zwiastun "My Policeman"! Kiedy premiera filmu z Harrym Stylesem?

Źródło zdjęć: © My Policeman, Prime Video
Anna RusakAnna Rusak,08.09.2022 12:30

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun filmu "My Policeman", który zachwycił fanów Harrego Stylesa. Co wiemy o produkcji? Kiedy premiera?

Choć pierwszy film, w którym Harry Styles odgrywa główną rolę, nie doczekał się pochlebnych recenzji, to jego drugi projekt zapowiada się trochę lepiej. Czy po premierze "My Policeman", jak w przypadku "Nie martw się kochanie", piosenkarz znów usłyszy, że "gra jak drewno"?

Tego dowiemy się już za parę miesięcy, ale jeśli wierzyć najnowszemu zwiastunowi "My Policeman" tym razem Styles raczej nas nie zawiedzie. Co już wiemy o tym filmie?

Fabuła "My Policeman"

Film "My Policeman" to queerowy dramat romantyczny, który wzorowany jest na powieści Bethana Robertsa. Historia przedstawia losy Toma (w tej roli Harry Styles), policjanta, będącego w romantycznej relacji z kuratorem Patrickiem (David Dawson).

Akcja filmu toczy się w latach 50., więc bohater grany przez Stylesa musi ukrywać swoją orientację. Z tego względu nie powinna dziwić obecność Emmy Corrin, która w "My Policeman" wciela się w rolę żony Toma.

trwa ładowanie posta...

"My Policeman". Zwiastun i obsada

Film został wyreżyserowany przez Michaela Grandage’a (w 2016 pojawił się jego "Geniusz"). Główne role w produkcji przypadły Harremu Stylesowi, Emmie Corrin i Davidowi Dawsonowi. W starsze wersje Patricka i Toma wcielili się Rupert Everett i Linus Roache.

W sieci właśnie pojawił się najnowszy, pełny zwiastun produkcji. Trzeba przyznać, że naprawdę robi wrażenie. Fani na razie są zachwyceni zapowiedzią i widocznymi w klipie pocałunkami między mężczyznami. Miejmy więc nadzieję, że "My Policeman" nie podzieli losów "Nie martw się kochanie".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

"My Policeman". Kiedy premiera?

"My Policeman" będzie miał światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 12 września. Docelowo jednak trafi na platformę Amazon Prime Video już 4 listopada. Możliwe, że tak jak w przypadku innych produkcji, chwilę wcześniej będziemy mogli zobaczyć pokazy filmu w kinach.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Justine,zgłoś
Don't worry, darling nie jest jego pierwszym filmem. Grał w Dunkierce i wypadł całkiem nieźle:)
Odpowiedz
12like0dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Komentarze (2)
arrow
Premiera filmu "Rebel Moon" zagrożona? Netflix dostał pozew