popkultura
Quebonafide rezygnuje z finałowego koncertu? Raper wyjaśnia
Jennifer Lopez dziecko Emme

Jennifer Lopez wystąpiła ze swoim dzieckiem. Emme jest osobą niebinarną?

Źródło zdjęć: © Netflix, TikTok, Twitter, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,21.06.2022 11:29

Jennifer Lopez wystąpiła na scenie ze swoim dzieckiem. Przedstawiła Emme używając neutralnych płciowo zaimków: "Sporo mnie kosztowało namówienie ono do występu". Czy Emme jest osobą niebinarną?

bGyrwVSH

Nie wiem, czy śledzicie życie Jennifer Lopez, ale artystka niedawno dała koncert na gali Blue Diamond w LA Dodgers Foundation. Pewnie nikt by się tym zbytnio nie przejmował, gdyby nie osoba towarzysząca jej na scenie.

Artystka zaprosiła na scenę swoje dziecko. Emme towarzyszyło mamie na scenie Jennifer Lopez, a artystka, przedstawiając dziecko publiczności, użyła neutralnych płciowo zaimków "they".

Jennifer Lopez przedstawia dziecko używając neutralnych zaimków

Może tego nie wiecie, ale Jennifer Lopez jest mamą bliźniaków - Emme i Maximiliana. Dwa lata temu mogliśmy oglądać, jak występuje z Emme na scenie podczas finału Super Bowl, a niedawno po raz kolejny wspólnie zaśpiewały.

trwa ładowanie posta...

Gdy Lopez przedstawiała dziecko publiczności zgromadzonej na stadionie użyła neutralnych płciowo zaimków "they". Wiele osób napisało wtedy, że Emme jest osobą niebinarną, co nie do końca musi być prawdą.

bGyrwVSJ


Ostatni raz, gdy występowaliśmy razem na wielkim stadionie takim jak ten, poprosiłam, żeby [Emme] śpiewało ze mną cały czas, ale nie chciało. To dla mnie wyjątkowy moment, ponieważ [moje dziecko] jest bardzo, bardzo zajęte […]. Sporo mnie kosztowało namówienie ono do występu, ale było warte każdego pensa, ponieważ to moje ulubione partnercze do duetu.

trwa ładowanie posta...

Dziecko Jennifer Lopez jest osobą niebinarną?

Przypominam, że outowanie ludzi bez ich zgody jest przemocą, a to że Emme używa takich a nie innych zaimków o niczym jeszcze nie świadczy. W końcu może po prostu nie chcieć określać się w przyjęty kulturowo sposób, nie oznacza to jednak, że można jej od razu przypisać niebinarną tożsamość.

bGyrwVSL

Więcej pisaliśmy o tym w poprzednim tekście, więc gdybyście chcieli się dowiedzieć więcej, to zapraszam do tego artykułu. Dodam jeszcze, że taka Demi Lovato jest osobą niebinarną, ale teraz już używa też żeńskich zaimków.

Komentarze na portach opisujących tę sytuację też nie świadczą o naszym społeczeństwie najlepiej. Nie, świat nie zwariował, dzieci celebrytów nie są "dziwne". Po prostu niektórzy wiedzą, że ludzie w dzisiejszych czasach nie muszą się określać i każdy ma prawo do swojej tożsamości.

trwa ładowanie posta...

Halftime | Jennifer Lopez | Official Trailer | Netflix

Źródło: Pinknews, Pudelek

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Formysąwazne,zgłoś
Myślę, że raczej jeno niż ono,ale co ja tam wiem xd
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Kanye West zbanowany na Twitterze za swastykę i gwiazdą Dawida. Co na to Musk?