Jenna Ortega w "Soku z żuka 2"

Jenna Ortega wraca do pracy z Timem Burtonem. Kogo zagra w "Soku z żuka 2"?

Źródło zdjęć: © Netflix
Anna RusakAnna Rusak,10.03.2023 11:15

Druga część "Soku z żuka" jednak powstanie. W kultowym filmie Tima Burtona pojawi się nawet sama Jenna Ortega. Aktorka zagra jedną z głównych ról u boku Winony Ryder i Michaela Keatona.

Mało wam Jenny Ortegi? To dobrze, bo właśnie pojawiła się informacja, że młoda gwiazda zagra w nowym filmie. Tym razem fani "Wednesday" mogą się szczególnie cieszyć, bo aktorka wróci do współpracy z Timem Burtonem.

Według doniesień zagranicznych portali filmowych, Jenna Ortega dostała główną rolę w drugiej części "Soku z żuka". Kogo zagra w kontynuacji filmu Tima Burtona i czy uda jej się pogodzić wszystkie nowe projekty?

Jenna Ortega w "Soku z żuka"

O kontynuacji "Soku z żuka" mówi się od dawna. Film z 1988 roku opowiadał o zmarłym młodym małżeństwie, które zostało uwięzione w swoim dawnym domu jako duchy. Nie do końca podobają im się jednak nowi właściciele mieszkania, dlatego przywołują Beetlejuice'a, który ma pozbyć się nowych lokatorów.

W 2013 roku dowiedzieliśmy się, że Tim Burton nakręci "Sok z żuka 2". Na plan miał powrócić Michael Keaton w roli Beetlejuice'a oraz Winona Ryder w roli Lydii. Prace miały ruszyć w 2015 roku, ale do tej pory nie doczekaliśmy się kontynuacji. W międzyczasie pierwotny producent Warner Bros. zrezygnował z projektu, a Tim Burton stwierdził, że nie jest zainteresowany sequelem.

Wtedy "Sok z żuka 2" przejęła firma produkcyjna Brada Pitta, Plan B, i jak widać, w końcu wzięła się do roboty. Portal Deadline informuje, że Keaton i Ryder powrócą na plan, a wraz z nimi w drugiej części "Soku z żuka" pojawi się Jenna Ortega, która zagra córkę Lydii. Do projektu ma również wrócić Tim Burton.

Wciąż trwają przygotowania do produkcji i nie mamy zbyt wielu szczegółów dotyczących "Soku z żuka 2". Prace na planie mają ruszyć jeszcze w tym roku na przełomie maja i czerwca.

Beetlejuice (1988) Trailer #1 | Movieclips Classic Trailers

Nowe filmy z Jenną Ortegą

To niejedyne projekty Jenny Ortegi. Aktualnie w kinach możemy ją oglądać w "Krzyku VI". Artystka od pewnego czasu jest zaangażowana w film romantyczny "Winter Spring Summer or Fall", w którym zagra z Percy Hynesem Whiteem, aktorem znanym z "Wednesday".

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Jenna pojawi się również w dramacie "Alby". Aktorka wcieli się tam w jedną z córek głównej bohaterki, a u jej boku zagra Camila Mendes, znana z serialu "Riverdale". Jeśli więc kochacie Ortegę, nie będziecie zawiedzeni. W przyszłym roku czeka na nas naprawdę wiele produkcji z aktorką.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Deadline

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 21
  • emoji ogień - liczba głosów: 37
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3