Jenna Ortega film

"Winter Spring Summer or Fall". Nowy film z Jenną Ortegą, gwiazdą "Wednesday"

Źródło zdjęć: © Netflix, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,13.12.2022 17:00

Jenna Ortega, 20-letnia aktorka grająca tytułową rolę w serialu "Wednesday", pojawi się w kolejnym filmie pt. "Winter Spring Summer or Fall". Na ekranie będzie jej towarzyszył inny aktor z serialu "Wednesday". O czym opowiada historia? Kiedy będziemy mogli oglądać Ortegę w komedii romantycznej?

Obejrzeliście już "Wednesday" na Netfliksie i tęsknicie za genialną aktorką Jenną Ortegą? Spokojnie, możecie zawsze obejrzeć "Następstwa", czyli film, w którym wciela się w rolę Vedy. Produkcja opowiada o tym, w jaki sposób nastolatka radzi sobie z traumą po strzelaninę w szkole.

Tak, wiem, to dla wielu wciąż może być za mało. W końcu krytycy zgodnie przyznawali, że Ortega niesamowicie zagrała Wednesday Addams, a niedawno za tę rolę otrzymała nominację do Złotych Globów. Na szczęście właśnie pojawiły się doniesienia o nowej produkcji, w którą została zaangażowana aktorka. Na ekranie będzie jej towarzyszył ktoś, kogo dobrze znacie.

Nowy film z Jenną Ortegą

Jeśli myślicie, że Ortega wystąpi w produkcji podobnej do "Wednesday", to bardzo się mylicie. Tym razem zobaczymy ją w… komedii romantycznej. W filmie "Winter Spring Summer or Fall" wystąpi nie tylko aktorka grająca córkę Addamsów. Na ekranie będzie jej towarzyszył Percy Hynes White, ten sam, który w serialu "Wesnesday" gra kolegę tytułowej bohaterki ze szkoły - Xaviera Thorpe.

Film "Winter Spring Summer or Fall" będzie opowiadał o dwójce bardzo różniących się nastoletnich przyjaciół, którzy spędzają razem cztery dni w ciągu roku. Biorąc pod uwagę fakt, że ma być to komedia romantyczna, bohaterowie najpewniej poza przyjaźnią darzą się większym uczuciem, co z pewnością cieszy fanów "Wednesday", którzy chcieliby, żeby córka Addamsów związała się z Xavierem.

trwa ładowanie posta...

Komedia romantyczna z Jenną Ortegą

Nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat "Winter Spring Summer or Fall". Dzięki m.in. zdjęciom z Twittera wiemy za, że prace nad komedią romantyczną z Jenną Ortegą już ruszyły, a post produkcja ma się zakończyć w marcu przyszłego roku. Możliwe więc, że pod koniec 2023 roku lub na początku 2024 dostaniemy nowy film z Ortegą.

trwa ładowanie posta...

Za "Winter Spring Summer or Fall" odpowiada Tiffany Paulsen, którą wyreżeserowała m.in. "Randki na święta". Reżyserka potwierdziła na Instagramie, że zdjęcia nad filmem z Ortegą rozpoczęły się pod koniec października w Salt Lake City. Fani już próbują dotrzeć na miejsce, by zobaczyć swoje ulubione gwiazdy "Wednesday".

Co prawda na komedię romantyczną z Jenną Ortegą przyjdzie nam pewnie jeszcze chwilę poczekać, ale w tym czasie możecie zobaczyć inne produkcje, w których wystąpiła aktorka. Jeśli jednak w "Wednesday" bardziej przekonywał was klimat produkcji Tima Burtona, to możecie zerknąć do naszych polecajek na świąteczne klasyki filmowe. Znajdzie tam właśnie m.in. film, który stworzył Burton.

trwa ładowanie posta...

 Źródło:Popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 205
  • emoji ogień - liczba głosów: 78
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 2