Nazywa siebie "profesjonalną zjadaczką"

Jej talent zawstydza Polaków. Potrzebuje zaledwie 10 minut

Źródło zdjęć: © Raina Huang / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.12.2023 18:45

Ile pierogów zjecie podczas jednego posiedzenia? 15? 20? Nawet jeśli 30, to osiągnięcie blednie w porównaniu z tym, co potrafi Raina Huang. Kobieta wszamała 100 pierogów w oszałamiająco krótkim czasie.

Jak połączyć zarabianie, podróże i dobre jedzenie? Wystarczy wziąć wzór z Rainy Huang i przebranżowić się na "profesjonalnego zjadacza". 29-letnia kobieta robi rzeczy, na które wiele osób stać tylko podczas wakacji - zwiedza świat i degustuje przysmaki.

Raina Huang ma doświadczenie w gastronomii. Karierę zawodową zaczęła jako szefowa kuchni. Zarabiała wtedy 2 tys. dol. miesięcznie (ok. 7,8 tys. zł). Hobbystycznie brała udział w nietypowych konkursach. Szukała restauracji, które oferują pieniądze w zamian za ukończenie wyzwania związanego z jedzeniem.

trwa ładowanie posta...

Zjadła 100 pierogów w 10 minut

Amerykanka odkryła w sobie talent do gastronomicznych wyzwań. Udało jej się zjeść 100 pierogów w 10 minut, za co otrzymała 1 tys. dol. (ok. 3,9 tys. zł) w pewnej restauracji w Los Angeles. Dla niektórych jest to mniejsza kwota niż miesięczna wypłata, więc odpowiedź na pytanie, czy się opłaca, jest chyba oczywista.

Inne wyzwania, które ukończyła kobieta, są nie mniej imponujące. Huang pochłonęła ilość sushi odpowiadającą jej wzrostowi, czyli 158 cm. Przełożyło się to na 108 talerzy japońskiego przysmaku. Kobieta nie tylko ukończyła wyzwanie w 35 minut, ale wszamała dodatkowych sześć talerzy sushi. To dopiero przemiał.

Tipy na tanie podróże? O połowie z nich nie wiedziałeś

Jak zaczęła się jej zajawka na pochłanianie ogromnych ilości jedzenia z krótkim czasie? Od gier wideo. Kobieta chciała jak najszybciej wrócić do rozgrywki przed konsolą, dlatego nauczyła się jeść szybko i dużo, aby przerwa od grania była jak najkrótsza. Nigdy nie spodziewała się, że ta umiejętność przerodzi się w pracę na pełen etat. Jej wyczyny możecie śledzić na TikToku i Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Wypłata za granie w gry? O takiej kasie możesz pomarzyć

Źródło: polsatnews.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4