ludzie
Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023. Polacy wśród nominowanych
Jaś Kapela chce zawalczyć w Fame MMA

Jaś Kapela po nokaucie u Stanowskiego chce kolejne bęcki w Fame MMA

Źródło zdjęć: © Instagram @nazizen / Instagram @nazizen
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.06.2021 14:23

Nagłówek tego artykułu brzmi tak absurdalnie, nieprawdopodobnie i niewiarygodnie, że mógłby powstać jedynie w Polsce. A nie, czekajcie, właśnie coś sobie uświadomiłem...

Dlaczego? – zapyta niejeden_na z Was. No to już tłumaczę. Po tym, jak Jaś Kapela wziął 700 zł za występ w Hejt Parku, w internecie pojawiły się głosy, aby płacić poecie za robienie innych, kontrowersyjnych rzeczy. Na Twitterze padła propozycja, aby 37-letni poeta, pisarz i publicysta Krytyki Politycznej wystąpił na gali Fame MMA. No i chyba domyślacie się, jak zareagował Jaś?

Mężczyzna oznaczył Fame MMA na Twitterze, pytając, kiedy federacja zaprosi go do oktagonu. Następnie Jaś napisał post na Facebooku, w którym wyjawił, z jakim przeciwnikiem chciałby się zmierzyć – Aleksandrem Jabłonowskim vel Wojciechem Olszańskim. Jest to prawie 60-letni aktor, który promuje homofobiczne i antysemickie poglądy podczas regularnie odpalanych patostreamów.

trwa ładowanie posta...

Jaś Kapela chce wystąpić w Fame MMA

Dlaczego Jaś ma spinę z 60-letnim patostreamerem? – Zgłosiłem kiedyś typa do prokuratury za szkalowanie pamięci i pochwalanie zabójstwa prezydenta Gabriela Narutowicza – pisze Jaś, mając na myśli Wojciecha Olszańskiego. Tłumaczy, że: – Sprawa została umorzona, więc chętnie wytłumaczę żołnierzykowi na ringu, żeby naszego pierwszego prezydenta szanował.

trwa ładowanie posta...

Czy Jaś jest taki na serio? Czy tylko żartuje?

Oczywiście Jasiowi Kapeli nie można zakazać działalności w internecie, ale im więcej artysta i redaktor Krytyki Politycznej udziela się w social mediach, tym coraz trudniej przychodzi mi traktowanie 37-letniego poety na serio. Chcę wierzyć, że zarówno występ Jasia w Hejt Parku, jak i późniejsze jego wypowiedzi… są pewnym performansem, a nie zachowaniem poważnego, dorosłego człowieka.

trwa ładowanie posta...

HEJT PARK - PRZEJDŹMY NA TY 158 - JAŚ KAPELA I KRZYSZTOF STANOWSKI O OPŁACIE REPROGRAFICZNEJ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Policja u "opętanej" kobiety. Film z interwencji jak z horroru