lifestyle
Influencerzy reklamują alkohol. Zajmie się nimi prokuratura?
Prestiżowe cytaty z TikToka Dawida Piątkowskiego

Jak pozbyć się mentalności biedaka? Prestiżowe cytaty z TikToka

Źródło zdjęć: © Sharon McCutcheon / Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.04.2021 12:32

Jak osiągnąć więcej? Jak dużo zarabiać? Jak stać się milionerem? Jak przestać być biedakiem? Na te i podobne pytania odpowiada Dawid Piątkowski w swoich social mediach. Jeśli szukacie prima sort LOL contentu, lepiej trafić nie mogliście.

bGxQdXyX

Skromny. Uczciwy. Przyjazny. Nie-biedak. Nie-plebs. "Nowoczesny wojownik". "Prawdziwy wojownik". "Samokontrola i samodoskonalenie należą do jego cnót". Tak można określić osobę, na którą kreuje się w internecie Dawid Piątkowski. Jeśli ktoś z naszych czytelników pamięta złote czasy Kołcza Majka, bohater niniejszego artykułu to ten sam typ prestiżowego LOL contentu w internecie.

Dawid Piątkowski jest deweloperem, który bardzo prężnie rozwija swoją markę osobistą w internecie. Prowadzi konta na IG, FB, YT, gdzie dzieli się wiedzą, jak pozbyć się mentalności biedaka. A ponieważ internetowi coache to mój guilty pleasure (zaraz obok foliarskich fanpejdży), nie mogłem się powstrzymać, aby nie wgłębić się w twórczość Dawida. I co odkryłem? Jego konto na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Jak przestać być biednym? "Złote" cytaty z TikToka Dawida Piątkowskiego

 • "Jaka jest typowa mentalność biedaka? Daj, ja zasługuję. Ty kochany nie zasługujesz na nic. Bajer polega na tym, że ty musisz dawać od siebie jak najwięcej innym i wtedy otrzymasz [...]. Ja po prostu tak dużo wnoszę wartości do życia innych, że to potem w taki magiczny sposób działa ten wszechświat, że im bardziej się poświęcam wam, ludziom, im więcej wartości daję, tym więcej otrzymuję"
 • Nastoletnia fanka mówi Dawidowi, że dostaje jedynki w szkole i rodzice jej mówią, że przez to nic nie osiągnie w życiu. Co odpowiada deweloper? "Wiktoria, serio ci współczuję starych, ale pamiętaj, że ludzie przeciętni nigdy nie wierzą w tych, co osiągają sukces"
 • "Przestań żebrać. Bo staniesz się żebrakiem, czego nie chcesz. Wierz mi. Skup się na tym, co ja mogę tobie dać [...]. W ten sposób staniesz się milionerem"
 • "Są trzy kluczowe umiejętności, których nikt nie rozumie. Większość ludzi nie o tym zielonego pojęcia, że to istnieje. Pierwsza rzecz to myśli samomyślące się. Większość ludzi nie wie, że myśli się same myślą. To trzeba ogarnąć. Zapanować nad nimi. Stworzyć nowe nawyki myślowe".
 • "Dalej wielu z was nie wierzy, że jestem milionerem, dlatego teraz to udowodnię niedowiarkom. To jest moje konto z Alior Banku. I teraz robimy przelewik [...]. 104 tysiące to jest podatek za miesiąc marzec w 2021 roku. Przyszedł SMS. BENG. Przelew został wykonany. Te 104 tysiące to jest 19% podatku od dochodu. Zróbcie se matematykę. Ile wam wyszło?"
 • Pytanie od fana: Czemu mężczyźni zarabiają więcej od kobiet? Odpowiedź: "Mężczyźni są materialistami. Wielu facetów bardziej jarają rzeczy, pieniądze. Kobiety są bardziej zainteresowane w pomaganiu innym. Mają więcej serca i ciepła. I fajnie to widać po zawodach. Pielęgniarki to kobiety. Inżynierowie to mężczyźni [...]. Ponieważ kobiety są bliższe sercu, to pewnie z tego to wynika"
 • "Ludzie są biedakami, bo nie mają ani wiedzy, ani umiejętności. I teraz jeżeli chcesz się wzbogacać to musisz dać dużą wartość rynkowi. Musisz dać dużo innym ludziom, musisz zmieniać ich życie na lepsze w jakiś sposób"
trwa ładowanie posta...

Pozostając w temacie social mediów, sprawdźcie, co zrobił sąd, kiedy zobaczył prank o napadzie na bank...

Co o tym myślisz?
 • serduszko
 • ogień
 • uśmiech
 • smutek
 • złość
 • kupka
paletkarz,zgłoś
Nie wiem co Pana w tym bawi, gość zmienił życie dużej ilości osób - sprawił, że niektórzy nie popełnili samobójstwa i stali się szczęśliwymi ludźmi. Dawid Piątkowski sam był bankrutem, a o tym większość nie wie. Bo po co to wiedzieć, łatwiej hejtować. Wiem, że trochę się sam tym pogrążył, mówieniem o wybudowaniu bliźniaka - ale jakbyś naprawdę zagłębił się w jego kanał, a zwłaszcza w elementy rozwoju duchowego to byś zmienił zdanie na jego temat
Odpowiedz
1
like
5
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Komentarze (2)
arrow
Dziennikarz Trójki nagrywa rady na TikToku. "Hapay KUTTIEGO!"