wersow
Friz i jego gigantyczny sukces. Oby nie zmienił się w drugą Taylor Swift
Imię dziecka Friza i Wersow

Jak będzie miało na imię dziecko Friza i Wersow? Maja czy Mini Majk?

Źródło zdjęć: © Friz, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,15.05.2023 12:15

Friz w najnowszym filmie zdradził pierwsze imię dziecka. Jak będzie miała na imię córka Wersow? Internauci proponują "Mini Majka" i "Maję" od Mai Staśko. O opinię proszą ChatGPT.

Na początku roku na kanale influencerki Weroniki Sowy "Wersow" pojawił się teledysk do utworu "Ten jeden moment". Dowiedzieliśmy się z niego, że najpopularniejsza para influencerów spodziewa się dziecka. Od tego czasu Karol Wiśniewski "Friz" i Wersow dzielą się różnymi, drobnymi informacjami na ten temat.

Z nagrania z gender reveal party dowiedzieliśmy się, że spodziewają się córki. Karol w najnowszym filmie zamieścił kadr, który zdradza pierwszą literę imienia dziewczynki. Żeby ułatwić Wersow i Frizowi wybór, zebraliśmy kilka najlepszych propozycji internautów. Pomoc ofiarował nawet ChatGPT.

Friz zdradził pierwszą literkę imienia córki

Friz i Wersow coraz częściej w social mediach mówią o nadchodzącym wydarzeniu, jakim jest przyjście na świat ich córki. W kwietniu na kanale Wersow pojawił się film "Czy będziemy pokazywać dziecko?". Dowiedzieliśmy się z niego, że influencerka jest w siódmym miesiącu ciąży, a więc córka Friza pojawi się na świecie najprawdopodobniej w czerwcu. Influencerzy zdradzili też, czy będą pokazywali małą w sieci i powiedzieli, kto wybrał imię, które aktualnie planują jej nadać.

Teraz para wybrała się na ostatnie wspólne wakacje przed narodzinami. Na nagraniu z wyjazdu "Ostatnie wakacje we dwoje", który trafił na kanał Friza, para subtelnie wróciła do tematu. W pewnym momencie widzimy serce z napisem "W+K+M". Można się domyślać, że "M" jest pierwszą literą imienia dziecka Friza i Wersow.

Ostatnie wakacje we dwoje...🤰👶🏼

Jakie imię będzie miało dziecko Friza i Wersow?

Ten fragment nie umknął widzom pary. W sieci pojawiło się już mnóstwo teorii na temat tego, jakie imię kryje się za tajemniczym "M". Część internautów żartuje, że dziecko Friza i Wersow będzie miało na imię "Mini Majk" albo "Marcysia", co jest oczywistym nawiązaniem do byłych członków Ekipy.

Pojawią się jednak też inne, równie ciekawe propozycje. Niektórzy sugerują "Maję", co mogłoby być nawiązaniem do Mai Staśko, która jakiś czas temu krytykowała nowe lody Ekipy. Głos w sprawie zabrał nawet ChatGPT, przy pomocy którego jedna z użytkowniczek zasugerowała aktualnie najpopularniejsze imiona dla dzieci w Polsce.

O tym, czy któreś z przewidywań widzów się sprawdzi, dowiemy się pewnie w dniu narodzin dziecka Friza i Wersow, czyli już wkrótce. Pewne jest jednak, że influencerzy w końcu wiedzą, jak chcieliby nazwać córeczkę, a to chyba nie był łatwy proces. Jeszcze w marcu Wersow na Instagramie o sugestie prosiła obserwujących.

"Mam nadzieję, że to Maryla po największej idolce. Marcysia też ładne, ale może być niezręcznie" - napisała jedna użytkowniczka na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Ja się bardzo cieszę, że są w ciąży, długo czekała Weronika na ten moment. Jestem bardzo szczęśliwa. Weronika i Karol będą dobrymi rodzicami.
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Wersow bryluje w Paryżu. Założyła kosmicznie drogą biżuterię